Taner Taşkın’ın Yardımcıları Belli Oldu! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Taner Taşkın’ın Yardımcıları Belli Oldu!

Taner Taşkın’ın Yardımcıları Belli Oldu!

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın’ın 6 kişilik kadrosu belli oldu. Ekipte Samsunspor camiasının yakından tanıdığı isimler de yer alıyor.Samsunspor Haberleri – Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın’ın 6 kişilik kadrosu belli oldu. Ekipte Samsunspor camiasının yakından tanıdığı isimler de yer alıyor.

Dün (21 Haziran) düzenlenen basın toplantısı ile resmen SamsunsporTeknik Direktörü  olan Taner Taşkın’ın yardımcıları da belli oldu.

Teknik Direktör Taner Taşkın’ın daha önce çalıştırdığı takımlarda da birlikte çalıştığı Tacettin Bakacak, Baki Çağdaş Uzun ve Başar Canoğlu ile birlikte kaleci antrenörü Şanver Göymen’i de Samsun’a getiriyor.  Taşkın ayrıca  Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’ın da fikirlerini doğrultusunda Cenk İşler’e yardımcı antrenör, yine Samsunlu Emre Bayraktar’a da analizci olarak ekibinde görev vereceği ifade edildi.

Teknik Direktör Taner Taşkın daha önce Samsunspor’da yardımcı antrenör olarak görev yaparken, Kaleci Antrenörü Şanver Göymen ve Yardımcı Antrenör Cenk İşler aslen Samsunlu ve daha önce Samsunspor forması giydiler.

Samsunhaberx.Com