Suluovalı Muhtarlar’da ‘Büyük Anadolu’ dedi « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Suluovalı Muhtarlar’da ‘Büyük Anadolu’ dedi

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 13:16 'de eklendi ve 15 views kez görüntülendi.
Suluovalı Muhtarlar’da ‘Büyük Anadolu’ dedi
Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından Amasya’nın Suluova ilçesinde muhtarlara yönelik bilgilendirme toplantısı yapılarak kurumsal sağlık sözleşmesi için imzalar atıldı.
Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından sosyal sorumluluk çerçevesinde bilgilendirme amacıyla düzenlenen toplantıların bir yenisi daha Amasya’nın Suluova İlçesi Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi.
Suluova Muhtarlar Derneği’ne yönelik yapılan toplantıya, Kaymakamlık Özel Kalem Müdürü Adil Başar, Dernek Başkanı Vedat Kurt ve 61 mahalle muhtarı katıldı.
UZMAN AKADEMİK KADRO
Toplantıda konuşan Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler Uzmanı Alper Sayar, “Alanında uzman akademik kadromuz ile sadece Samsun ve ilçeleri değil, komşu il ve ilçelerimizde bilgilendirme toplantıları gerçekleştiriyoruz. Her gün kendini yenileyen, geliştiren sağlık uygulamaları ile hastanemiz hastalara umut olmaya, misafirlerine otel konforunda hizmet vermeye çalışmaktadır. Bu anlamda Ramazan ayında polikliniklerimizde kampanyalı uygulamalarımız ve farklı imkanları siz değerli muhtarlarımıza ifade etmek isteriz. Detaylı bilgiler sizlere dağıttığımız broşürlerde bulabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Suluova Muhtarlar Derneği Vedat Kurt ise bilgilendirme için hastane yetkililerine teşekkür etti. Toplantı sonunda Büyük Anadolu Hastaneleri ve Dernek arasında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı. Sözleşme ile dernek üyeleri ile birinci derece yakınları Büyük Anadolu Hastaneleri’nin sağlamış olduğu imkanlardan faydalanabilecekler.