Samsun İnşaat Fuarı 5. Kez Kapılarını Açtı « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Samsun İnşaat Fuarı 5. Kez Kapılarını Açtı

Bu haber 04 Nisan 2019 - 13:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Samsun İnşaat Fuarı 5. Kez Kapılarını Açtı

 

Samsun İnşaat Fuarı 5. Kez Kapılarını Açtı

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından,  4 – 7 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen Samsun 5. İnşaat Fuarı TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Bu yıl 5. düzenlenen fuar, geçtiğimiz yıl sektör mensubu 35.000′ e yakın kişi tarafından ziyaret edildi. Bu yıl da ülkemiz genelinde inşaat sektörü ve bu sektöre bağlı olarak faaliyet gösteren ürün ve hizmet alımı yapacak olan on binlerce ziyaretçinin, Samsun 5.  İnşaat Fuarı’nı ziyaret etmesi ve Fuar kapsamında verimli ticari anlaşmalar yapmasını bekleniyor. Samsun İnşaat Fuarı her yıl olduğu gibi bu yılda, mühendis, mimar ve sektörde faaliyet gösteren tüm profesyonellerin buluşma adresi olacaktır. Hızla gelişimini sürdüren Samsun İnşaat Fuarı, sektörünün bölgedeki ticari hacmini büyük ölçüde destekleyen organizasyon olacak.

Tek Çatı Altında İş Görüşmeleri ve Ticari Fırsatlar

İnşaat sektöründeki yeniliklerin sergilendiği fuarda; çatıdan tabana dış cepheden kapı pencereye, boya malzemelerinden yalıtıma, tesisattan inşaat makinelerine kadar çok geniş ürün çeşitliliği ile profesyonel ziyaretçilerini, bu yıl da tek çatı altında buluşturuyor. Fuarı ziyaret edecek müteahhitler, mühendisler, mimarlar, iç mimarlar, şehir plancıları, sektörde faaliyet gösteren özel şirketlerin yöneticileri, özel ve kamu kurumlarının satın alma yöneticileri tüm ürünleri inceleme ve proje süreçleri için önemli iş bağlantıları kurma imkânına sahip olacaklar.

Yurtdışı Alım Heyetleri Samsun 5. İnşaat Fuarı’nda

TÜYAP’ın yurt dışı ofisleri aracılığıyla gerçekleştirilmesi planlanan, farklı ülkelerden gelecek olan alım heyetleri, fuarda stant açan üretici firmalarımız ile ticari bağlantılar kurmak için Samsun 5. İnşaat Fuarı’na gelecekler. İkili iş görüşmeleri yaparak önemli satışlar ve satın almaların gerçekleşmesini böylelikle finansal bir yükselme kazandırmayı hedefliyor.

Mühendisler ve Mimarlar Samsun’ da Buluşuyor.

TMMOB Mimarlar, İnşaat Mühendisleri, Makina Mühendisleri, ve Elektrik Mühendisleri Samsun Şubeleri 5. Samsun İnşaat Fuarında buluşuyor. Gerçekleşecek panellerde “Binaların Gürültüye Karşı Korunması Hakkında Yönetmelik, Binalarda İsolution Akıllı Sistem Çözümleri, Yerel Yönetimler ve Enerji, Samsun ve Deprem, Yapı Denetim Sistemindeki Yenilikler, Uygulamalar, Sorunlar ve Çözümleri” gibi konularda mesleğinde yetkin panelistler tarafından, sektörle ilgili gelişmeler ile güncel sorun ve çözümleri ele alınacak. Paneller 5 Nisan ve 6 Nisan 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Fuara girişler ücretsiz olup, fuar hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve etkinlikleri takip etmek için www.samsuninsaatfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN