-SAMSUN CUMHURBAŞKANINI KARŞILIYOR… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

-SAMSUN CUMHURBAŞKANINI KARŞILIYOR…

-SAMSUN CUMHURBAŞKANINI KARŞILIYOR…

-BAŞKAN TOK; “GELECEĞE HAZIRLANIYORUZ”…

-2023 HEDEFİ İLE HEP BİRLİKTE GELECEĞE…

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’a gelişi ile ilgili hoş geldin mesajı yayınladı.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Samsun ilçe belediye başkanlarını açıklamak üzere Samsun’a gelecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için hoş geldin mesajı yayınlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Yerel yönetimlere 25 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı süresince eşsiz bir bakış açısı kazandıran Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı bu yolda ilerlemekten mutluluk ve gurur duyuyorum. Önümüzdeki dönemde de AK Partili Belediyecilik anlayışını sürdürecek adaylarımızı açıklamak için şehrimize gelen Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şehrimize hoş geldin dileklerimizi iletiyorum” diye konuştu.

 

“25 YILLIK BAŞARI HİKAYESİ”

27 Mart 1994 Türkiye siyasi hayatı bakımından önemli bir kırılmayı ifade ediyor diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bu tarihte yapılan yerel seçimde sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin geleceği Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlığını kazanması ile şekillendi. Erdoğan’ın İstanbul’da seçimleri kazanması sadece yerel yönetimlerde bir şehrin belediye başkanlığının değişmesi anlamına gelmemiştir. Aynı zamanda Türkiye’nin hem genel siyasetini hem de yerel yönetim anlayışını yeniden şekillendirecek olan bir dönemi başlatmıştır. Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde üretmiş olduğu siyaset tarzı ve mirası sonradan AK Parti siyasetinin de kurucu dinamiklerini oluşturmuştur. Bizlerde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açmış olduğu bu yolda ilerleyerek gönül belediyeciliği ile vatandaşımızı kucaklayan bir anlayışı sürdürüyoruz. 31 Mart’ta yapılacak seçimlerden sonrada AK Partili belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımıza hizmete devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

İLKADIM’IN VE SAMSUN’UN GELECEĞİNİ BUGÜNDEN PLANLIYORUZ

“5 yıllık süreçte dev projeler ve Türkiye genelinde örnek alınan hizmetlere imza atmanın gururunu yaşıyoruz” diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “2023 ve 2053 hedeflerine hız kesmeden ilerleyen Türkiye’de yerel yönetimler olarak bizlerde geleceği planlıyoruz. İlkadım’ı gelecekte daha yaşanabilir ve modern bir kent haline getirmek için AK Partili Belediyecilik anlayışını hizmetlerimizin tamamına yayarak vatandaşımıza en iyisini sunmak için canla ve başla çalışmaya devam edeceğiz. Gönül belediyeciliği ile yine ilk hedefimiz vatandaşımızın gönlünde edindiğimiz yeri koruyarak birlikteliğimizi daha da güçlendirmek olacak. Hizmetlerin her yıl daha ileriye taşındığı İlkadım Belediyemizde sadece ülkemiz değil dünya şehirleriyle yarışan hizmetleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.