FATSA BELEDİYESİ KONSERVATUVARI EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

FATSA BELEDİYESİ KONSERVATUVARI EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR…

FATSA BELEDİYESİ KONSERVATUVARI EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR…

Fatsa Belediyesi Konservatuvarı 2021-2022 yılı eğitim öğretim dönemi “Enstrüman Kursları tiyatro ve resim kursu” kayıtları başladı.
Gitar, Keman, Bağlama, tiyatro ve resim kurslarına kayıt yaptırmak isteyenlerin Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde bulunan Belediye Konservatuvarına şahsen başvuru yapması gerektiği ve son başvuru tarihinin 15 Ekim 2021 olduğu belirtildi.

“ÇOCUKLARIMIZA VE GENÇLERİMİZE SANATI AŞILAMAK İSTİYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kuruluşundan bu yana yüzlerce öğrenci yetiştiren Fatsa Belediyesi Konservatuvarı bu yılda çocuklarımıza ve gençlerimize sanatı aşılamak adına yoğun bir gayret göstermektedir. Kurslarımız pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşecektir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin fazlasıyla sıkıldığı, evlere hapsolduğu kısıtlama dönemi sonrası biraz daha serbest olduğumuz bu zamanda sanatın her türlü faaliyetiyle uğraşmanın faydalı ve güzel olacağını düşünüyoruz. Bu anlamda çocuklarımızı ve gençlerimizi Fatsa Belediyesi Konservatuvarımıza bekliyoruz.” dedi.