Başkan Altay Konsan Sanayi Camii’nde Vatandaşlarla Buluştu « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Başkan Altay Konsan Sanayi Camii’nde Vatandaşlarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma Buluşmaları kapsamında Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile birlikte Konsan Sanayi İbrahim Arslan Camii’nde esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma Buluşmaları kapsamında Konsan İbrahim Arslan Camii’nde vatandaşlarla buluştu.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile birlikte Cuma namazı sonrası cami cemaatiyle selamlaşan Başkan Altay, Cuma Buluşmaları vesilesiyle Konyalılarla hasbihal ettiklerini söyledi. Başkan Altay, “Konsan Sanayi İbrahim Arslan Camii’nde esnafımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Attığımız her adımı Konyalılara daha iyi hizmet verebilme düsturuyla atıyor, çalışmalarımıza şehrimizin yarınlarının daha güzel olması için durmadan devam ediyoruz. Her zaman yanımızda olan, bizlere destek olan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı