ATAKUM BELEDİYESPOR ANTRENMANLARA BAŞLADI « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ATAKUM BELEDİYESPOR ANTRENMANLARA BAŞLADI

ATAKUM BELEDİYESPOR ANTRENMANLARA BAŞLADI

 

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Atakum Belediyespor bugün yaptığı antrenmanla sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Kadrosunun çoğunluğunu altyapısından yetişen ve Samsunlu sporculardan oluşturan turuncu-mavili ekip sezona emin adımlarla hazırlanıyor.  

Samsun’un başarılı amatör futbol kulüplerinden BAL’da mücadele eden Atakum Belediyespor bugün antrenman için sahaya çıktı. Teknik sorumlu İmdat Musa Yıldırır yönetiminde sahaya çıkan turuncu-mavili ekip düz koşu, pas ve core çalışması ile antrenmanı tamamladı.

Sezona en sağlıklı şekilde hazırlanmak istediklerini söyleyen Teknik sorumlu Yıldırır, “ Ülkemizi ve dünyamızı etkisi altına alan Covid-19 virüsü nedeniyle amatör futbol müsabakalarının oynatılacağı tarih daha kesinleşmedi. Atakum Belediyespor olarak sezona erken başlayıp takımımızın eksilerini görmek ve sezona daha sağlam bir kadro ile çıkmak istiyoruz. Bu süreçte TFF’nin alacağı kararları takip ederek hareket edeceğiz. İlk etapta antrenmanlarımız performansa dayalı olmaktan ziyade, aerobik egzersizler ve düşük tempolu antrenmanlar şeklinde olacak. Samsun’un ve Atakum’un genç, yetenekli oyuncularından oluşturduğumuz takımımız ile elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza inanıyoruz” dedi.