ZİHNİ ŞAHİN,EMİN ADIMLARLA….. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

ZİHNİ ŞAHİN,EMİN ADIMLARLA…..

Seçime 5 kala Son günler de Samsun da Balonlar yalan yanlış patlamaya başladı.

Bazıları manşetlerinden işte Samsunun adayı gibi algı oluşturma çalışmaları beyhude uğraştan başka bir şey olmadığı çok değil bir iki gün içerisin de ellerin de patlayacaktır.

Kısa bir zaman da olsa göreve geldiğinden bu zamana kadar  yapmış olduğu üstün çalışmalar ile SAMSUN BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN Bütün Samsunlunun gönlündeki yerini almıştır.

Başkan,Algılara önem vermeden son sürat hizmet yapmaya devam etmektedir gece gündüz demeden vatandaşla iç içe olan ŞAHİN, Haklı olarak taraflı tarafsız herkesin takdirini  almaya devam etmekte olup yerel seçimler de isimlerin değil hizmetin karşılık göreceğini belirtmektedir.

Her ne kadar  bazılarının manşetlerde aday gibi göstermeye çalıştıkları şahıslar reklam yapmaktan öteye gidememiştir doğruya reklamın kötüsü olmaz derler,

Mart 2019 yapılacak yerel seçimler de Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için bir çok kimsenin ismi  geçiyor Demokrasinin vazgeçilmezi gayet tabii olarak her kes aday adayı olabilir fakat bazı  gerçekleri de göz ardı etmemek gerekir.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ŞAHİN, Geçen kısa zaman içerin de özellikle kısmı de olsa Samsunlunun hiç istemediği PARKOMAT işini çözerek Samsunlular  tarafından takdir edilmiştir.

Bunun yanın da Gülsan sanayii  çalışmaları Atakum dan gelen Münibüslerin şehir içerisine artık rahatça yolcu bırakması ve iş adamları ile yapmış olduğu  temaslar sosyal içerikli programlar  ile de Kazanan Samsun olacak hep birlikte başaracağız çalışmaları vatandaş tarafından ilgi ile takip edilmekte ve beğeni ile izlenmektedir.

Kısacası,Her ne kadar asparagas aday adaylar uydurulmaya çalışılsa da BAŞKAN,Samsunlunun gönüllerine dokunmuş emin adımlar la yoluna hızla devam etmektedir.

Genel Merkez den sızan bilgilere göre Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ZİHNİ YILMAZ olduğunun  bilgileri  artık netleşmeye başlamıştır hayırlı olsun.