ZERRİN ve KAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Tekkeköy Kırsalı Beyaza Büründü

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

“OKUMAKTAN MANİ NE”

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT, SAMSUN HABERLERİ, Yerel haber

ZERRİN ve KAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

ZERRİN ve KAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Şair, yazar, emekli öğretmen ve  gazeteci Oktay ZERRİN ile Aysel Zerrin’in kızları Çiğdem  Zerrin ve Sıddıka- Mustafa KAYA’nın oğulları Süleyman Kaya evlendiler.

22 Haziran Çarşamba günü; Bafra Davet ve Toplantı Merkezi  Menekşe Salonu’nda, saat 1930′ da Kına merasimi , 24 Haziran Cuma günü ise; Samsun Ankara Yolu üzerindeki Pamira Palace Düğün Salonu’ nda, 19. 00 da düğün ve 19.45 ‘de Nikah Merasimi gerekleştirildi.

Düğün ve nikah  mersimi ; şiddetli yağmura rağmen yoğun ilgi olup salonda boş yer yoktu. Düğünde gelin Çiğdem Zerrin ile Süleyman Kaya’nın nikahı, görevli nikah memuru tarafından yapıldı ve evlilik Aile cüzdanı geline verildi.

Düğüne; Çiğdem Zerrin KAYA’ nın İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, Bartın gibi illerdeki okul arkadaşları ile Bafra  ve  Samsun’dan çok sayıda davetli katıldı.

Samsun Medya Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Kerim SARILAR da düğüne  iştirak etti.

Geç saatlere kadar devam eden düğün merasimide yaş pasta kesildi, takı merasim gerçekleştirildi.

Ayrıca geç saatlere dek; salonda  oynayan davetlilerin yanı sıra; folklor ekibi de Trabzon havalarıyla düğüne renk katı.

Samsun’da iş insanı Süleyan e Samsun’da özel bir şirkete görevli Çiğdem Zerrin Kaya çifti, balayıları için Antalya’ya gittiler.

Genç çiftleri kutlar, mutluluklar dileriz.

Haber Merkezi- Samsun