Yüksel belediye başkanlığı aday adaylığına başvurdu. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Canik Keşif Kampüsü Gücüne Güç Kattı

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Yüksel belediye başkanlığı aday adaylığına başvurdu.

Ordu’ en genç belediye meclis üyesi özgür Yüksel belediye başkanlığı aday adaylığına başvurdu.
Saat 14.30 Ulubey ak parti ilçe teşkilatında müracaatını gerçekleştiren Yüksel’e  eski ve yeni muhtarlar olmak üzere geniş bir kitle katıldı
Yaptığı açıklamada yüksel ; Ulubey  benim için şu kadar nüfusu olan şu özelliklere sahip denilecek bir ilçe değil, ben burada doğduğum gibi çocuğumda burada doğdu. Ben burada büyüdüğüm gibi çocuklarım burada büyüyecek.. Çocukluğum ve gençliğimin en güzel hatıralarında baş rolde Ulubey vardı ve hayallerimde de her daim Ulubey var oldu. Her bir mahallesinde ve her bir sokağında izlerinin olduğu ilçemizi daha da ileriye taşımak adına bu yola çıktım, iki dönem gençlik kolları başkanlığı ve bu dönemde belediye meclis üyeliğini yapmanın gururu ile şu an karşınızdayım.
Hayatını ülkesine adamış Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerinde dediği gibi gençler siz şahlanışımız ve yükselişimiz siniz, anlayışı ile ilçemize hizmet adına çıktığımız bu yolda
 farkındayız Ak belediyecilik çıtamızı daha da yükseltmemiz gerekli
Farkındayız gönül köprüleri kurmak halkımızın sevinci ile sevinmek üzüntüsü ile üzülmek zorundayız.
Farkındayız hizmet etmek adına arkasına sığınacağımız hiçbir bahanemiz yok.
Belediye başkanı aday adayı olan bütün arkadaşlarıma çıktıkları hizmet yarışı yolunda başarılar dilerim.
Bu duygu ve düşünceler ile çıktığımız bu yolda rakibimizden her şeyin hayırlısını dileyerek Ulubey belediye başkanlığı için aday adaylığımı açıklıyorum.
İlçemizi geleceğe taşıyacak projelerimiz ile
Ulubey için hazırız
katılımınız için teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.
Özgür Yüksel Kimdir?
1984 Ordu Ulubey doğumludur.
Milli sporcu Siyah kuşak 2.dan  Kickboks Antrenörüdür. İlimizi Türkiye’de ve Uluslar arası arenada temsil ederek dereceler elde etti.
2008 yılında aktif spor hayatını bırakıp antrenörlüğe devam ederek yetiştirdiği sporcuları Türkiye ve uluslar arası Arenada başarılar elde etti.
Türkiye dağcılık federasyonu Ordu İl temsilcisi ve profesyonel dağcıdır. İleri derecede kayak bilmekte ve Uluslar arası kayak hakemliği yapmaktadır. Amatör Spor kulüpleri federasyonu Disiplin kurulu başkanlığını yürütmektedir. İlçesine turizm ile alakalı çeşitli çalışmalar yapmış ve tanıtımında büyük rol üstlendi. Ordu Turizim Alt Yapı hizmetler birliği encümenliği yapmıştır.
Üniversite yıllarında Ak partinin teşkilatlarında bulunmuş ve 2010 yılında Ak Parti Ulubey Genclik Kolları Başkanı görevine seçilmiş başarılı bir şekilde bu görevi İki dönem yürüten Yüksel 2014 yerel seçimlerinde Ulubey Belediye Meclis üyeliğine seçilerek Ordunun en genç belediye meclis üyesi oldu. Ak parti grup başkan vekili ve Kâtip üyesidir.
Çeşitli STK larda başkanlık yapmıştır.
Üniversite mezunu
 işletme bölümünü okumaya devam etmektedir.
Evli ve bir çoçuk babasıdır.