YİĞİTHAN PAŞA SÜNNET OLDU…. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

YİĞİTHAN PAŞA SÜNNET OLDU….

Koray ve Sonay İSKENDER’in biricik oğlu Yiğithan SÜNNET oldu ve delikanlılığa merhaba dedi.

İskender çiftinin kıymetli oğlu Yiğithan yiğitçe hiç kimseyi üzmeden ve yormadan bir delikanlı edası ile sünnet olarak hayat merdivenlerine ilk adımı attı.

Ailesi Mutluluklarına MUTLULUK katarak adeta heyecanlarını paylaşan gönül dostlarına minnettarlıklarını ifade ettiler Allahımız’a bin şükür atlattık aile olarak biz bir birey olarak Yiğithan çok etkilense de güzel sonuçla evimizdeyiz.Çok değişik karmakarışık duygular içerisindeyiz anlatılamaz.Allah herkese nasip etsin oğlumuzla gurur duyuyoruz.

Bize sabır gösterip oğlumuza anne Şevkatıy la yaklaşan bizi her anlamda rahatlatıp bilgilendiren Doktorumuz @cerrah_anne ye çok teşekkür ederiz.ve sabahın erken saatinden İTİBAREN mesaj atarak  sürekli arayan bizleri merak eden gururumuzu heyecanımızı yaşayan paylaşan destek olan herkese bin kere teşekkür ediyoruz.

Koray ve Sonay çifti sözlerine şöyle devam etti,Sevilmek önemsenmek çok güzel bunu biliyorduk ama hatırlamak iyi geldi iyi ki varlar her şey oldu bitti ama üzüntüde mutlulukta dostlarla güzel çok şanslıyız telefonlarımız susmadı evimizin zili durmadı Allah hepsinden razı olsun…

Saygılarımızla