YEŞİLYURT AVM’DE ŞANSINIZ DÖNÜYOR « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

           YEŞİLYURT AVM’DE ŞANSINIZ DÖNÜYOR

 

                                 YEŞİLYURT AVM’DE ŞANSINIZ DÖNÜYOR

 

    Gerçekleştirdiği etkinlik ve kampanyalar ile ziyaretçilerine eğlenceli ve bol hediyeli bir alışveriş deneyimi sunan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Çevir Kazan kampanyası ile ziyaretçilerinin şansını döndürüyor.

 

8-10 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında, Yeşilyurt Alışveriş Merkezi’ nde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan Lucky Card sahipleri, fiş ya da faturalarını danışma bankosunda işletip, 1. katta kurulacak olan dijital ekranda Çevir Kazan oyununu oynayacak. Onlarca hediyenin bulunduğu çarkı çevirenler Battaniyeden Nevresim Takımına Mutfak Robotundan Ekmek Kızartma Makinasına birçok hediye seçeneğinin bulunduğu birbirinden güzel hediyeler kazanacaklar. Kurulan stantta kimi kendi, kimi çocuğuyla, eşiyle butona bastıran ziyaretçiler, sürpriz hediyelerden birini anında kazanma şansı yakalıyor. Yeşilyurt AVM Çevir Kazan kampanyası ile ziyaretçilerini hem eğlenmeye, hem de eğlenirken sürpriz hediyeler kazanmaya davet ediyor.

 

AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 500 TL’ ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak.

 

Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor.

 

Alışveriş ve eğlencenin Atakum’daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card’ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan kampanyalara Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilrisiniz.