YEŞİLYURT AVM MİNİCLUB NİSAN AYI MESLEK ATÖLYELERİ! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

YEŞİLYURT AVM MİNİCLUB NİSAN AYI MESLEK ATÖLYELERİ!

YEŞİLYURT AVM MİNİCLUB NİSAN AYI MESLEK ATÖLYELERİ!

 

 

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin büyük ilgi gören Miniclub etkinlikleri dopdolu bir içerikle minik ziyaretçileriyle buluşuyor. Oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle dolu Miniclub etkinliği her Cumartesi-Pazar günü birbirinden eğlenceli sanat faaliyetleri gerçekleştirecek.

Nisan ayında Yeşilyurt AVM’ ye gelen çocuklar her Cumartesi ve Pazar günü 14:00-18:00 saatleri arasında tamamen ücretsiz olan ve bütün malzemelerini Yeşilyurt AVM’nin karşılayacağı, birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlayacak. Nisan ayında ‘’Meslek Atölyeleri’’ gerçekleştirecek Yeşilyurt AVM Miniclub Çocuk Atölyesi katılımcıları, kendilerini rahatlıkla ifade edebilecekleri bir ortam, yaratıcılıklarının renkli dünyasını keşiflerini ve hayal güçlerini harekete geçirme fırsatı buluyor. Nisan ayı boyunca her hafta sonu devam edecek ‘’Meslek Atölyeleri’’ etkinliğinde 4 farklı meslek, 4-11 yaş arası çocuklarımıza 2 saate yakın bir zamanda oyun oynayarak meslekleri tanıtıyoruz. Özel olarak hazırlanmış miniclub alanında çocuklarımız için tasarlanmış kostümlerle Doktor, Mimar, Veteriner, Aşçı, olarak öğretmenlerimiz eşliğinde çocuklarımızın hayal dünyasını geliştirmek için oluşturulmuş senaryolarımızla doyasıya eğleniyorlar. Çocuklar hep birlikte hem doya doya eğleniyor hem de yepyeni şeyler öğreniyor. Yeşilyurt AVM Miniclub, çocuklarımızın hem motor becerilerini hem de fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirerek, seçim yapma özgürlüğünü elde ettiği, yaratıcılığını kullandığı, oynadığı ve ürettiği bir çocuk kulübüdür. Çocuklar denesin, keşfetsin, sosyalleşsin, eğlenerek öğrensin ve sağlıklı bir şekilde gelişsin diye kurulmuş bu çok özel sıcacık yuvamıza bekliyoruz.

Yeşilyurt AVM fast food katında Düşevi Sanat Merkezi eğitmenleri eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleştirilen Miniclub çocuk eğlencesi Nisan ayı boyunca her Cumartesi-Pazar saat 14.00 – 18.00 arasında

Yeşilyurt AVM MİNİCLUB tüm minikleri birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar ve aktiviteler ile eğlenirken öğrenmeye davet ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklere facebook, twitter, instagram ve www.yesilyurtavm.com adresinden ulaşabilirsiniz!