“Yeşiltepe de Tamam, Hız Kesmeden Yola Devam” « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

“Yeşiltepe de Tamam, Hız Kesmeden Yola Devam”

“Yeşiltepe de Tamam, Hız Kesmeden Yola Devam”

 

-İlkadım’da Cumhur İttifakı Rüzgarı Tüm İlçeyi Sardı

 

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yeşiltepe(Çorak) Mahallesindeki buluşmada büyük bir coşku ve heyecanla karşılandı. 

 

İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı MHP Meclis Üyesi Adayı Necmettin Kaplan tarafından düzenlenen buluşmaya, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, önceki dönem MHP Kayseri Milletvekili ve MYK üyesi Süleyman Korkmaz, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, İlkadım Belediyesi Meclis Üyeleri ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerinin katıldı.

Yeşiltepe Mahallesi’nde gerçekleştirilen mahalle buluşmasında büyük bir coşku ve heyecan vardı. Konvoylarla destek verilen Yeşiltepe Mahalle Buluşmasında, konvoy uzun kuyruklar oluşturdu. Güzel görüntülere sahne olan araç konvoyu metrelerce uzarken evlerinden ve balkonlarından bakan İlkadımlılar alkışlarla Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a desteklerini gösterdi.

 

TOK; “CUMHUR İTTİFAKI MAYASI İLKADIM’DA TUTMUŞ”

Büyük bir ilgi ve coşku ile karşılanan Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “ Bu coşku ve heyecanla inanın gücümüze güç kattınız. 5 yıl içerisinde büyük projelere imza atmanın gururu ile Cumhur İttifakı’nın adayı olarak karşınızdayım. Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen mahallelerimizi hiçbir zaman ne gözümüzden ne de gözlümüzden uzak tutmadık. Mahalle meydanları, parklar ve sıcak asfalt çalışmalarıyla hizmeti siz değerli vatandaşlarımızın ayağına getirdik. “ dedi.

 

BAŞKAN TOK’TAN GENÇLERE HALI SAHA SÖZÜ

Yeşiltepe Mahallesinde gençlere halı saha müjdesi veren Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Gençlerimize yaptığımız yatırımlarla onları geleceğe hazırlayarak donanımlı ve sağlıklı bireyler olmaları için gece gündüz çalışıyoruz. Türkiye’nin en büyük gençlik merkezini İlkadım’a kazandırdık. 12 halı saha ve spor kompleksi ile ilçemize kazandırdığımız 64 yeni parkta spor alanları oluşturduk. Şimdi burada gençlerimizin bir talebi varmış. Biz hiç zaman onların isteklerini geri çevirmedik şimdi de Yeşiltepe Mahallemize bir halı saha ve spor kompleksi sözünü buradan gençlerimize veriyorum” diye konuştu.

 

KARAPIÇAK, “SİYASET YAPIYORSANIZ OMURGANIZ OLACAK”

Vatandaşlara seslenen Karapıçak, “Ülkemiz için, milletimiz için siyaset yapıyorsanız omurganız olacak. Eğer bir duruşunuz, omurganız yoksa, öyle kemiksiz et gibi yamuluyorsanız kaçak durumuna düşüyorsunuz. Bir koltuk bulacağım diye başka tarlalarda koltuk atayanlarla işimiz yok. Siz kim olduklarını biliyorsunuz” dedi.

 

“DEMİR, SAMSUN’U VİZYONER PROJELERLE GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

Samsun’u vizyoner projelerle geleceğe taşıyacaklarını söyleyen Cumhur İttifakı Adayı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, “ 31 Mart’tan sonra Samsun sanayileşmenin şaha kalktığı bir şehir olacak. İnsanlar Samsun’a gelecek, göç vermeyecek, göç alacak.31 Mart’tan sonra büyük bir ustalıkla bu çalışmalara başlayacağız. Kentsel dönüşümde her mahalleye özgü çalışmalar yapacağız. İstihdam konusunda çok daha önemli çalışmalara imza atacağız. dedi.

 

KÖKTAŞ, “31 MART TÜM MİLLETİMİZ İÇİN ‘BEKA’ MESELESİDİR.”

Tezahüratlar eşliğinde kürsüye çıkan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise, “Her şey İlkadım’la başlar. İstiklalden istikbale giden her adım İlkadım’dan başlıyor. 31 Mart’a giden yolda 15 Temmuz’da bu yana kurulan Cumhur İttifakı, Beka meselesinin peşindedir. Siz 15 Temmuz’da abdestinizi alıp sokağa çıkmasaydınız. O hainler başarılı olurdu. Bunu sizler engellediniz. 31 Mart tüm milletimiz için ‘Beka’ meselesidir. Bizim insanımız vatan hainliği yapmaz, bizim konuştuklarımız adrese gidiyor. Bu seçimi bir beka meselesi olarak görüyoruz. MHP ve AK Parti olarak el ele kol kola bu hainlere karşı yürüyoruz. dedi.