YEPAŞ ARTIK E-DEVLET’TE… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

YEPAŞ ARTIK E-DEVLET’TE…

Bu haber 20 Şubat 2019 - 12:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

E-DEVLET’TE ARTIK YEPAŞ ABONELİK BAŞVURUSU VE ABONELİK FESİH BAŞVURUSU YAPABİLECEKSİNİZ

YEPAŞ, kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlamak amacıyla kurulan e-Devlet’te yerini aldıktan hemen sonra çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek bireysel abonelik başvurusu ve bireysel abonelik fesih başvurusu işlemlerini sisteme entegre etti.

Gelişen teknolojik dijitalleşmeyi takip etmek ve müşterilerine yenilikçi hizmet sunmak amacıyla e-Devlet üzerinden yeni bir proje başlattığını belirtilen açıklamada, YEPAŞ müşterilerinin “tek tık” ile elektrik borçlarını sorgulayabileceği, abone ve sayaç bilgilerini kontrol edebileceği gibi aynı zamanda bireysel abonelik işlemlerini ve bireysel abonelik sürecinin feshi işlemlerini yapabilecekleri alanlar açıldı.

SEKTÖRDE BİR İLK

YEPAŞ, müşterilerine e-Devlet üzerinden abone ve sayaç bilgilerini kontrol etme ve borç sorgulama işlemlerini yapabilme imkânı sağlayarak artık bu platformda yer aldıktan hemen sonra sektörde bir ilk olarak bireysel abonelik ve bireysel abonelik feshi işlemlerini de e-Devlet üzerine taşıyarak süreçlerini dijitalleştirmeye devam ediyor.

e-Devlet üzerinden online olarak elektrik aboneliği başvurusu ve abonelik fesih işlemlerini yapabilmek için ilk olarak T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle birlikte e-Devlet sistemine giriş yapmanız, ardından karşınıza çıkan ekranda ‘Yeni Eklenen Hizmetler’ sekmesine tıklayarak sonraki aşamada YEPAŞ’ı bularak 8 adımda işleminizi tamamlayabileceksiniz.

YEPAŞ Genel Müdürü Arif AKŞAM yaptığı açıklamada, görevli elektrik tedarik şirketi olarak Samsun, Ordu, Çorum Amasya ve Sinop’ta çalışmalarına devam ettiklerini ve müşteri memnuniyetine odaklandığını ifade etti, “YEPAŞ, müşteri hizmetlerine yönelik tüm süreçlerini dijitalleştirme ve bu yönde hızlı ve verimli bir perakende satış şirketi haline getirme vizyonu doğrultusunda hızla ilerlemektedir. Önceliğimiz, müşterilerimizin, hizmetlerimize daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşır olmasını sağlamak. Bu kapsamda hizmet ağımıza dahil ettiğimiz e-Devlette yer alarak müşteri memnuniyetimizi daha üst sevilere çıkarmaktır. Kendi sektörümüzde bir ilke imza atarak, müşterilerimizin evinden çıkmadan borç ve alacaklarını sorgulayabileceği, abonelik bilgilerini görebileceği gibi bireysel abonelik ve bireysel abonelik feshi işlemlerini yapabilecekleri alanlar oluşturuldu.” diye açıklamada bulundu.

 

YEPAŞ Hakkında

YEPAŞ, Türkiye genelinde sanayi kuruluşlarından, mesken tüketimi yapan bireysel müşterilerine kadar geniş bir müşteri yelpazesine elektrik tedarik hizmeti vermektedir. Son kaynak elektrik tedarikçisi görevine sahip olan YEPAŞ diğer taraftan serbest tüketici müşterilerine elektrik tedariki kapsamında her türlü pazarlama, satış, müşteri hizmetleri (abonelik-faturalama-tahsilat) faaliyetlerini de gerçekleştirmektedir. Hayatın vazgeçilmez unsuru olan elektrik enerjisini müşterilerine, kaliteli, güvenilir, sürekli ve uygun fiyatlı sunan YEPAŞ; tüm iş süreçlerini sürdürülebilir müşteri memnuniyeti temelinde oluşturarak müşterilerine hızlı ve saygılı hizmet vermek için sağlam temelli ve başarılı çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine yenilikçi ve müşteri odaklı pazarlama ve satış hizmetleri sunan YEPAŞ, yüksek teknolojiye dayalı altyapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmetler ve çözümler geliştirmektedir.

 

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN