Yeniden Refah Partisi’nde Serdar Yaman Yeniden Başkan « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Tekkeköy Kırsalı Beyaza Büründü

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

“OKUMAKTAN MANİ NE”

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT, SAMSUN HABERLERİ, Yerel haber

Yeniden Refah Partisi’nde Serdar Yaman Yeniden Başkan

Yeniden Refah Partisi’nde Serdar Yaman Yeniden Başkan

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanlığı 5 Haziran Pazar Günü Atakum Belediyesi Vedat Türkali kültür Merkezinde kongresini yaptı.

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanlığı 2’nci Olağan Kongresi’ni yaptı. Atakum Vedat Türkali Kültür Merkezi’nde yapılan Kongrede tek aday olan partinin Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman yeniden Başkan seçildi.

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresine Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mustafa Barutçu, Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, muhtarlar ve partililer katıldı. Programda konuşan Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman, “iktidara yürüyüş kongremizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman kongre salonunda yaptığı konuşmasında, 14 aydır ilçe başkanlığı görevini yürüttüğünü belirterek, ”Bu kutlu davaya sonuna kadar inandım. Bu davaya gelmemde vesile olan İl Başkanımız Salih Şahin’e, bu yolculuğuma ışık olan Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mustafa Barutçu’ya teşekkür ediyorum. 14 aydır yanımızda olarak bizlerle yol yürüyen dava arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. Çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Yeniden Refah bayrağını Atakum’un en yüksek burçlarına dikeceğiz.” ifadelerine yer verdi.