Yeni Yılın İlk Toplantısı Yeni Binada… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Yeni Yılın İlk Toplantısı Yeni Binada…

-Yeni Yılın İlk Toplantısı Yeni Binada…

-Yeni Hizmet Binası’nda Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapılacak…
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Belediye Yeni Hizmet Binası’nda yeni yılın ilk meclis toplantısını yapacaklarını söyledi.
Yeni heyecan ve yeni umutlarla yeni bir yıla hazırlandıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Belediyemizin karar organı olan Belediye Meclisimizin kıymetli üyeleri ile yeni yılın ilk meclis toplantısını Belediye Yeni Hizmet Binamızda yapacağız.” dedi.
TAM TEŞEKKÜLLÜ AKILLI HİZMET BİNASI
2018 yılını artık geride bırakarak yeni bir yıla hazırlandıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ 2017 Mart ayında ilk kazmayı vurduğumuz, aynı yıl Haziran ayında görkemli bir şekilde resmî temel atma merasimini yaptığımız Belediye Yeni Hizmet Binamızın inşaatı tamamladık. Yeni yılda belediye yeni hizmet binasında ilk meclis toplantısını ilk mesai günü olan 2 Ocak Çarşamba günü gerçekleştireceğiz. Selçuklu mimarisini  kullanarak içerisinde birçok hizmet alanının bulunduğu camii, meydan, çocuk kreşi, spor alanları, toplantı salonu, kafetarya, otopark ve dinlenme alanlarıyla hizmet binasından öte tam teşekküllü bir külliye inşa ettik. Yeni Hizmet Binamızın yanında Ulugazi TOKİ konutlarında oturan vatandaşlarımızında ihtiyacı olan 2600 metrekarelik alanda 600 cemaat kapasiteli camii yaptık. Mimarisiyle çok beğenilen kampüs hüviyetindeki hizmet binamızda, son sistem teknolojiyi kullandık. Akıllı belediyecilik uygulamasıyla teknolojiyi halkımızın hizmetine daha fazla sunarak örnek hizmetlere imza atacağız”şeklinde konuştu
YENİ YIL MESAJI
2018 yılını artık geride bırakarak yeni umutlarla, yeni heyecanlarla birlikte yeni bir yıla gireceklerini ifade eden Başkan Erdoğan Tok, “Yeni yılda  tempomuzu, azmimizi, heyecanımızı daha da artırarak başarılarla hayata geçirdiğimiz hizmet ve dev projelerle geçen 57 aylık hizmet serüvenimizi sürdüreceğiz. 2019 yılının umut ve hedeflerimizin gerçekleştiği bir yıl olması dileğiyle yeni yılın ülkemizde ve yeryüzünde, barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Herkese mutlu ve hayırlı seneler dilerim.” ifadelerini kullandı.