YEDAŞ’ta Yılbaşı Mesaisi « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Kızılırmak Deltası’nda Bahar Güzelliği

EĞİTİM, FOTO GALERİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Atakum’da zafer coşkusu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, SİYASET

YEDAŞ’ta Yılbaşı Mesaisi

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) Yeni yılda tüketicilere kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek için sabaha kadar aralıksız nöbetteydi. Bölge genelinde 44 acil müdahale ekibi 15 Çağrı merkezi çalışanı her ihbarı anında değerlendirdi.

PROTOKOL BAŞARI DİLEDİ
Yeni yılın ilk saatlerinde Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve protokol üyeleri, bilgi almak ve çalışanların yeni yıllarını kutlamak amacıyla YEDAŞ Genel Müdürlük Binasını ziyaret etti. Genel Müdür Bora, yılbaşı tedbirleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Protokol heyeti, yönetim ve ekiplerle bir süre sohbet etti. 2020’nin sorunsuz bir yıl olmasını temenni eden protokol üyeleri başarı dileklerinde bulunup Genel müdürlük binasından ayrıldı.


EKİPLER HAZIR POZİSYONDAYDI
YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, Yeni yılın ilk saatlerine 15 çağrı merkezi çalışanı ve 44 acil müdahale ekiplerinden oluşan çalışma arkadaşlarının yeni yıllarını kutlayarak başladı. Bora, “Oldukça yoğun bir enerji sarfiyatı olacağını biliyorduk gecenin sorunsuz geçmesi için tüm tedbirler alındı. Alınan önlemler sayesinde sorumluluk bölgemiz olan Samsun, Ordu, Amasya, Çorum, Sinop illerinin tamamında arıza gerçekleşmedi. Birkaç küçük ihbarda anında değerlendirildi. Genel Müdür Bora, Dağıtım Direktörü Bilgi ve üst düzey YEDAŞ yönetimi geceyi ekiplerle geçirirken, Samsun Genel Müdürlükte ki SCADA merkezimizden tüm bölge anlık izlendi. Çağrı merkezi ve arıza ekiplerinin uyumu sayesinde vatandaşlarımıza sorun yaşatmadık. Tüm ekiplerimizin ve tüm abonelerimizin yeni yılını da bu vesileyle kutluyorum. Kaliteli yaşam için kaliteli ve kesintisiz enerji şart” diye konuştu.