SON DAKİKA

Yağçıoğlu, Samsun’u gözardı ettikleri yeter!

Bu haber 07 Mayıs 2020 - 11:30 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.

İlk Parti Genel Başkanı Dr. Süleyman YAĞÇIOĞLU,Değerli hemşehrilerim, Samsun’u gözardı ettikleri yeter! Ülkemizin gururu, Milli Mücadelenin kalbi, güneşin doğduğu şehir olan Samsun’umuzun dertlerini anlamak, sorunlarına çözüm bulmak, turizm, tarım ve sanayii alanında ülkemizin bir numarası yapmak için, bundan sonra hiç durmadan, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız.

Milletvekilliğim döneminde Samsun için yaptıklarım, bundan sonra yapacaklarımın da teminatıdır. Samsun’umuzun ve Halkımızın refahı ve huzuru en büyük gayemdir.

Bu facebook sayfası üzerinden doğrudan bana ya da asistanlarıma ulaşabilir, Samsun’umuzu kalkındırmak, Samsun Halkının refah içinde, bolluk içinde yaşayacağı güzel günlere kavuşturmak için öneri, düşünce ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Merhum Liderim ÖZAL’ın bana öğrettiği, “Halka hizmet HAKK’a hizmettir, HAKK’a hizmet ibadettir.” düsturu ve Samsun Halkının gücünü buluşturacağız ve bu kutlu mücadeleyi zaferle sonuçlandıracağız Biiznillah diyerek sözlerini tamamladı.