Vali  Doç.Dr, Siz Başımızın Tacı Yaşlılarımızın Devletimiz ve Milletimiz için Yaptığınız Hayır dualarının eksikliğini göstermesin, « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Tekkeköy Kırsalı Beyaza Büründü

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

“OKUMAKTAN MANİ NE”

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT, SAMSUN HABERLERİ, Yerel haber

Vali  Doç.Dr, Siz Başımızın Tacı Yaşlılarımızın Devletimiz ve Milletimiz için Yaptığınız Hayır dualarının eksikliğini göstermesin,

Vali  Doç. Dr. @zulkifdagli ve eşi Nurgül Dağlı hanımefendi, Ladik Kaymakamı Ahmet Raşit Orhan, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tekin Balcı ve protokol üyeleriyle birlikte, Ladik ilçemizde bulunan Kemal Kaplan Huzur evin de kalan büyüklerimizle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Gençlerimizin toplumsal kurallar ve ahlaki değerlerimiz ışığında doğru bir şekilde yetişmesine ilham veren, onlara saygı ve sevgi çerçevesinde hayat boyu tecrübelerini aktaran yaşlılarımızın en kıymetli değerlerimiz olduğunu ifade eden  Vali “Kültürümüzü yarınlara taşımamızı sağlayan siz kıymetli büyüklerimize, toplum olarak yaşamın her anında saygı ve hoşgörü göstermek, vefa borcumuzu hayır dualarınızı alarak ödemek en güzel erdemlerden dir.” dedi.

Kıymetli büyüklerimizin mübarek Ramazan ayını tebrik eden Vali, “Allah, siz başımızın tacı yaşlılarımızın devletimiz ve milletimiz için yaptığınız hayır dualarının eksikliğini göstermesin, hepinize huzurlu, sağlıklı ve uzun ömürler versin.” dedi.