Vali  Doç. Dr, Mehmetçiklerimizle iftar yemeğinde bir araya geldi. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Tekkeköy Kırsalı Beyaza Büründü

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

“OKUMAKTAN MANİ NE”

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT, SAMSUN HABERLERİ, Yerel haber

Vali  Doç. Dr, Mehmetçiklerimizle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Vali  Doç. Dr. @zulkifdagli, Kavak Kaymakamı Ömer Saygılı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ömer Ersever ve protokol üyeleriyle birlikte, Kavak İlçe Jandarma Komutanlığı ve Kavak Asayiş Komando Bölük Komutanlığında görevli Mehmetçiklerimizle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Terörle mücadelede yıllardır büyük bir başarı ve azim gösteren Jandarma personelimizin, kutsal vatan topraklarımızın her köşesinde aziz milletimizin huzuru ve devletin bekası için gerektiğinde hayatını ortaya koymaktan hiç bir zaman çekinmediğini ifade eden Vali, milletimizin huzur ve güvenliğini temin etmek adına mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet vererek, ilimiz kırsalında emniyet ve asayişin sağlanması için de büyük bir özveriyle görev yapan Jandarma personelimizin Ramazan ayını tebrik edip, aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu.

İftarın ardından Mehmetçiklerimizle çay içerek sohbet eden Vali Kavak Asayiş Komando Bölük Komutanlığında görevli Uzman Çavuş İsa Koç’un memleketi Kırşehir’deki kıymetli ailesiyle görüntülü görüşme gerçekleştirerek, annesi Ayşe hanım ve babası Orhan beye hayırlı Ramazanlar diledi.