Vali Dağlı’dan Başkan Demirtaş’a İadeyi Ziyaret « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Vali Dağlı’dan Başkan Demirtaş’a İadeyi Ziyaret

Vali Dağlı’dan Başkan Demirtaş’a İadeyi Ziyaret

Samsun Valisi Sn. Dr. Zülkif Dağlı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a iadeyi ziyarette bulunup, İlkadım Belediyesinin ilçe genelinde sürdürdüğü hizmetler hakkında bilgiler aldı.

Vali Dağlı'dan Başkan Demirtaş'a İadeyi Ziyaret

Valimizin Tecrübe Ve Birikimlerinde İstifade Edeceğiz
Son Valiler Kararnamesi ile Samsun Valiliği’ne atanan Vali, Dr. Zülkif Dağlı İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a iade-i ziyarette bulundu. Başkan Demirtaş, Vali Dağlı’yı başkan yardımcıları ile birlikte kapıda karşıladı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Vali Zülkif Dağlı’ya görevinde başarılar dileyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Sayın Valimizi belediye binamızda ağırlamaktan onur duyduk. Bu nazik ziyaretinden dolayı öncelikle şahsım ve ilçe halkım adına kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Samsun Valiliğine atanan Sayın Dr. Zülkif Dağlı beyefendi ile birlikte hem kentimizin hem de güzel ilçemizin gelişmesi ve ilerlemesi noktasında el birliği yapacağız. Tecrübe ve birikimlerinden sürekli istifade edeceğimiz Sayın Valimizin kentimizin ilerlemesine büyük katkılar sağlayacağına yürekten inanıyor, yeni görevinde bir kez daha başarılar diliyorum. Bu ziyaret vesilesiyle ilçede yürütülen koronavirüs çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine kadar İlkadım ilçemizdeki ki hizmetler hakkında Sayın Valimize detaylı bilgilendirmede bulunduk ve yeni projelerimiz hakkında da bilgiler paylaştık” dedi.
Vali Dr. Zülkif Dağlı ise, gösterdiği misafirperverlikten dolayı İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.
Türk Bayrağını Hediye Etti
Ziyaret sonrası İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ Vali Dr. Zülkif Dağlı’ya günün anısına İlkadım Belediyesi kursiyerleri tarafından filografi sanatıyla hazırlanan el emeği göz nuru Türk Bayraklı tabloyu hediye etti