SON DAKİKA

ÜNLÜ NEYZEN, HAKAN MENGÜÇ BULVAR AVM’DE KONSER VERECEK..

Bu haber 16 Mayıs 2019 - 9:21 'de eklendi ve 47 views kez görüntülendi.

ÜNLÜ NEYZEN, AKADEMİSYEN VE YAZAR HAKAN MENGÜÇ BULVAR AVM’DE KONSER VERECEK..

Yazdığı Kitaplar, Verdiği Seminerler ve Kendine Özgü Üflediği Ney ile Adından Sıkça Söz Ettiren Hakan Mengüç 100. Yıl Etkinlikleri Kapsamında Bulvar AVM’de Sahne Alacak.

Bulvar Yaşam ve Alışveriş Merkezi; Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl etkinliklerine Hakan Mengüç konseri ile devam edecek.

Verdiği seminerler, kendine özgü üflediği ney çalışmaları ve yazdığı kitaplar ile dikkat çeken Hakan Mengüç, 2018 yılında ‘’Ben Ney’im’’ ismiyle çıkardığı ilk kitabı ile aylarca Türkiye’nin en çok satanlar listesinde yer almıştır.  İkinci ve son kitabı olan ‘’Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter ‘’  adıyla çıkardığı kitabı ise hala Türkiye’nin en çok listesinde yerini koruyor.

Küçük yaşlardan itibaren batı müziği eğitimi alarak piyano ve ney çalmayı öğrenen Mengüç, dünyanın en saygın müzik okullarından birisi olan Berklee College Of Musıc konservatuarının sertifikalı ‘’Musıc For Wellness eğitimini tamamlayarak, Harvard Üniversitesi 19. Yıl Orkestrası ve Beethowen’ın 9. Senfonisi eğitimlerini alarak  şuan Girne Amerikan Üniversitesi’nde (GAÜ) Sufi Akademisini kurmuş ve Başkanlığını da yapmaktadır.

Hakan Mengüç konseri 17 Mayıs Cuma günü saat 22:15’te  Bulvar AVM meydan alanında gerçekleşecek olup tüm Samsunlular davetlidir.