ÜLKÜ OCAKLARIN’DAN VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

ÜLKÜ OCAKLARIN’DAN VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

ÜLKÜ OCAKLARI VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı, Vali Osman Kaymak ve Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’u makamlarında ziyaret etti.
Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan Kösef ve Yönetimi, Vali Osman Kaymak’ı ziyaret etti. Ziyarette Vali Osman Kaymak’a Samsun’a yaptığı hizmetlerden dolayı plaket taktim edildi.
Vali Kaymak’ın ziyaretinin ardından Emniyet Müdürlüğüne geçen heyet, Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’u makamında ziyaret etti. Ziyaret sonunda, Başbuğ Alparslan Türkeş tarafından kaleme alınmış olan, “Gençlik Milliyetçilik ve Dünya Türklüğü” kitabı hediye edildi.
Yapılan ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan Kösef; “Ülkü Ocakları olarak yeni çalışma yılı öncesinde resmi ziyaretlere başladık. Öncelikle valimiz Sayın Osman Kaymak’ı makamında ziyaret ettik. Burada Sayın valimize yapacağımız etkinlikler hakkında bilgi vererek projeler hakkında istişarede bulunduk. Samsunlu olmamasına rağmen Samsunlu olanlardan daha çok Samsun’un sorunlarını dert edilen ve bunları çözmek için devamlı çalışan valimize teşekkür plaketi taktim ettik” diyerek sözlerini sürdürdü.
ÜLKÜ OCAKLARI OLARAK DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ.
Devletinin yanında olduklarını vurgulayan Aslan Kösef; “Vali ziyaretinden sonra Emniyet Müdürümüz Sayın Vedat Yavuz’u da makamında ziyaret ettik. Sayın müdürümüz ile Samsun’un güvenlik sorunları hakkında istişarede bulunduk. Samsunda güvenliğimizi sağlayan başta Emniyet Müdürümüz Vedat Yavuz olmak üzere, tüm polis teşkilatına bir kez daha teşekkür ederim. Ülkü Ocakları her zaman devletinin milletinin yanındadır” diyerek sözlerini sonlandırdı.