ÜLKEMİZİ AMERİKA’DA TEMSİL EDECEK « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ÜLKEMİZİ AMERİKA’DA TEMSİL EDECEK

ÜLKEMİZİ AMERİKA’DA TEMSİL EDECEK

Samsunlu milli sporcu İnci Göğer, Amerika’da yapılacak olan Kadınlar U21 Basketbol Dünya Şampiyonasında ülkemizi ve Samsun’u temsil edecek.
Amerika’da 07-14 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan Şampiyona ’ya Samsun’dan tek katılan sporcu olma şansını yakalayan milli sporcu İnci Göğer katıldıkları şampiyonadan iyi bir dereceyle dönerek Türkiye ve Samsun’u uluslararası mecrada duyurmayı hedefliyor.
HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
İyi bir dereceyle dönmek istediğini dile getiren İnci Göğer, “Hocalarımın da desteği ile ekip arkadaşlarımla beraber çok iyi bir tempoda hazırlanıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımla ülkemizi temsil etmenin heyecanını yaşıyoruz. Önceden elde ettiğimiz başarıların da üstüne koyarak daha iyi başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Hep birlikte ülkemizi uluslararası spor camiasında temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Bana destek olan Atakum  Belediye Başkanımız Sayın İshak Taşçı’ya, federasyon başkanımız Yakup Ümit Kihtir’e, aileme, çok değerli hocalarıma, tüm takım arkadaşlarıma ve destek veren tüm herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Köksal ÖNER
şokhaber.net