ÜLKEM İŞ KONFEDERASYONU ÖZ SAĞLIK SEN SAMSUN İL BAŞKANI SARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ÜLKEM İŞ KONFEDERASYONU ÖZ SAĞLIK SEN SAMSUN İL BAŞKANI SARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

ÜLKEM İŞ KONFEDERASYONU ÖZ SAĞLIK SEN SAMSUN İL BASKANI SARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Ülkem İş konfederasyonu Öz Sağlık Sen Samsun il başkanı Köksal SARI Türk-İş Hastane Temsilcileri ve kendi temsilcileri ile ortak toplantı yaptı.

Öz Sağlık Sen Samsun il başkanı Köksal SARI’nın daveti üzerine Türk-İş sendikasının hastane temsilcileride toplantıya iştirak etti.

Verimli geçen toplantının ardından konuşan Öz Sağlık Sen Samsun il başkanı Sarı şu konuşmalara yer verdi.

Bugün burda Türk-İş sendikasının temsilcileri ve Öz sağlık sen Samsun sendikamızın hastane temsilcileri ile ortak toplantı düzenledik.

Amaç İşçi için mücadele olduğu sürece her sendika ile aynı masaya oturmaktan kaçınmayacağını söyleyen başkan Sarı, İşçi için daha mücadelenin başında olduklarını dile getirdi.

Bizler bir avuç insan olarak büyük sendikaların başaramadıklarını bir yılda başardık.Saglikta ve Tüm kamu kurumlarında çalışan işçi kardeşlerimizin Asıl iş kollarına geçmesini sağladık.

İşçi beraber olursa herşeyi alır;

İşçi beraber olursa birlik olursa herşeyi
alır, tüm yasal haklarına kavuşur,ancak ayrisirsak asla bunu başaramayız.Onun için beraber olmalıyız.

Ve yine son olarak şunu söylemek istiyorum.Hic bir işçi kurumlarında toplu iş sözleşmesini yapan sendikaya üye olmak zorunda değil, dayanışma dilekçesi vererek özgürce istediği sendikaya üye olur ve tüm haklarından yararlanır.