TÜYAP VE FUARLAR.. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Başkan Sandıkçı’dan Çağrı

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

TÜYAP VE FUARLAR..

TÜYAP VE FUARLAR..

Samsun da hale hazırda yapmış olduğu Fuarlarla Samsun Ekonomisine katkısı inkar edilmeyecek ölçü de olan TÜYAP FUARCILIK   Yine son olarak 12-15 Mayıs Tarihleri arasın da  Samsun İnşaat Fuarı ile kapılarını iş dünyasına  ve ziyaretçilerine açtı ve 15 Mayıs Pazar günü misafirlerine  veda edecek  her zaman yazdığımız ve anlattığımız gibi şehrimize katmış olduğu değerlerden dolayı müteşekkiriz.

Buraya kadar süper lokomotif olma yolun da Samsun için emin adımlarla hedefine koşuyor yazdık ve yazmaya da devam edeceğiz.Fakat anlaşılmayan konu Samsun İnşaat Fuarı 12-15 Mayıs tarihleri arasında yerel de SAMSUN DA yapılmasına rağmen yerel medya da tam anlamı ile tanıtılamadı daha doğrusu yerel medya pas geçildi NEDEN?

Dünya da ve Türkiye de  olduğu gibi yerelde de Organizasyonu yapılan Fuarlar yerel medyayı tercih ederler ve haberlerini tanıtımını yerelde planlı olarak hayata geçirirler.

Samsun Tüyap İnşaat BU SEFER yerel de Fuarı yaparken bir konuyu atladığına inanıyorum YEREL MEDYAYI..

Organizasyonu kim yaptı ise  tam tersini hayata geçirerek ulusal yayın yapan internet siteleri ve yazılı medyayı  neden ve niçin tercih etmiştir anlaşılır gibi değil  sadece   saygı duyuyoruz anlayış farkı alkışlıyoruz.

Samsun ekonomisine yapmış olduğu katkıyı asla inkar edemeyiz  etmiyoruz eden de yok zaten, sadece yerel anlam da tanıtımı  iletişimi  teknik olarak uygulama ve planlamayı hesaplayamadılar diye düşünenlerdeniz hepsi bu.

Ayrıca,

İstanbul da hale hazır da yapılmakta olan SAMSUN TANITIM GÜNLERİ ile aynı tarihe, aynı saate,aynı aya,aynı güne getirilmesi doğal olarak Samsun Tüyap İnşaat Fuarına ilgiyi doğal olarak  sönük bıraktı halbuki İstanbul da aylar önce anonsları yapılan Samsun tanıtım günleri ile aynı tarihe gelmesi hiç mi aklınıza gelmedi demek ki dersinizi tam çalışmamışsınız Yine de Samsunumuza vermiş olduğunuz katkılardan dolayı

TÜYAP FUARÇILIĞ’A TEŞEKKÜR EDERİZ.

Saygılarımla

İsmet AKTAŞ