TÜRK KIZILAY’INDAN ÖRNEK DAYANIŞMA « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

TÜRK KIZILAY’INDAN ÖRNEK DAYANIŞMA

TÜRK KIZILAY’INDAN ÖRNEK DAYANIŞMA

Güçlü Türkiye Güçlü  Türk Kızılay’ı Sloganıyla İstanbul Çekmeköy Şubesinden yakalasan Kurban Bayram öncesi Bayramlık giysilerini Canik Şubesine göndererek destek verdi.
İstanbul Çekme köy Şubesi tarafında gönderilen bay- bayan giysiler Türk Kızılay’ı Canik Şube Başkanlığı tarafından poşetlenerek, ihtiyaç sahibi olan kişilere yaklaşan Kurban Bayramı öncesinden Yavuz Selim Mahallesi Müzisyenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gezginci ile birlikte dağıtımına başlandı. Sosyal sorumluluğunun da her yönde yerine getirmeye çalışan Türk Kızılay’ı Şubeler arasında birbirlerine  destek olmaya devem edeceklerken, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini bir kez gözler önünde sergilediler.
BİRLİK VE BERABERLİK İÇERESİNDEYİZ
Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs, ”Her alanda sosyal sorumluluğumuzu yerine getirirken Şubeler arasında zaman zaman birbirimizi desteklemekteyiz. İstanbul Çekme köy şubemizde bizleri yalnız  bırakmamış bizlere  destek vermiştir. Verdikleri destekten dolayı Cekmeköy Şubesi Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu arada şubemize gelen giysi ve ayakkabılar poşetlenerek dağıtımına başlamış bulunmaktayız. Türk Kızılay’ının 150’inci yılını kutladığımız şu günlerde Güçlü Türkiye Güçlü Kızılay’ı  Sloganıyla hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz” dedi.
GEZGİNCİ’DEN TÜRK KIZILAY’INA TEŞEKKÜR
Yavuz Selim Mahallesi Müzisyenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gezginci ise, ”Türk Kızılay’ı her zaman bizim yanımızda bizleri  yalnız bırakmamaktadır. Her alanda bizleri desteklemektedir. Bizlere verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum ”diye konuştu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net