TÜRK KIZILAY SAMSUN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

ÇOCUKLA ANNE BABA İLETİŞİMİ

EĞİTİM, GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

NURULLAH GENÇ ÇARŞAMBALI SEVENLERİYLE BULUŞTU

EĞİTİM, GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

Saathane’ de muhteşem dönüşüm

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

TÜRK KIZILAY SAMSUN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

– Türk Kızılay Samsun İl Başkanlığı koordinesinde eş zamanlı öğretmenler günü kutlaması
– Türk Kızılay Samsun 24 kasım öğretmenler gününde öğretmenleri unutmadı

Türk Kızılay Samsun İl Başkanlığı koordinesinde eş zamanlı öğretmenler günü kutlaması yapıldı.

Türk Kızılay Samsun İl Başkanlığı koordinesinde eş zamanlı gerçekleşen 24 kasım öğretmenler günü kutlaması Türk Kızılay Samsunun bir kez daha sahada olduğunu gösterdi.

Türk Kızılay Samsun İl Başkanlığı koordinesinde ilçe teşkilatlarıyla beraber eş zamanlı gerçekleşen öğretmenler günü kutlaması oldukça beğeni topladı.

Türk Kızılay Samsun İl Başkanı Sayın Ecz. Ahmet Muştu ve yönetim kurulu 24 Kasım öğretmenler gününde Samsunda kan bağış noktasında belirli bir derece elde etmiş okullara giderek öğretmenler gününü kutladı.

Türk Kızılay Samsun İl Başkanı Sayın Ecz. Ahmet Muştu yaptığı konuşmada; “Gelecek nesillerimizin mimarları olan, bu kutlu mesleği layıkıyla icra eden siz değerli öğretmenlerimiz, burada mesleği icra ederken gelecek nesile yön vermekle kalmıyor, her çocuğumuzun eğitim ve öğretim hayatının temellerini atıyorsunuz. Bununla da kalmayıp kan acil değil sürekli bir  ihtiyaçtır çağrısına sessiz kalmayıp kan bağışı noktasında da vermiş olduğunuz emeklerden dolayı burada bulunan her öğretmenimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutluyor kan bağışı noktasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Samsun’da bireysel olarak en fazla kan bağışında bulunan öğretmenlerle Orta Karadeniz Kan Bölge Müdürlüğünde, Türk Kızılay Samsun İl Başkanı Sayın Ecz. Ahmet Muştu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı, Kadın Kolları Başkanı ve Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürünün katılımıyla, kan hizmetleri merkezinin çalışmaları yerinde gösterildi. Kan bağışı yapan öğretmenlerimize teşekkür belgesi takdim edilerek, hatıra fotoğrafı çekilerek program sona erdi.