TÜNELİN UCU GÖZÜKTÜ… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

GÜNEBAKAN PROJESİ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

TÜNELİN UCU GÖZÜKTÜ…

 

 

Mart 2019 tarihin de yapılacak Mahalli yerel seçimin tarihi yaklaştıkça TÜRKİYE Genelin de olduğu gibi Samsun da da  tansiyon artmaya devam etmektedir.

 

 

 

Samsun da  bu zamana kadar sadece Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa  DEMİR’İ  açıklanmasından sonra  diğer partiler de  belirsizlik hala devam etmektedir.

Bu belirsizlik de isimler üzerinde doğal olarak kamuoyunda değişik beklentiler oluşturmaktadır.

 

Samsun da hala hazır da bulunan İlçe Belediye Başkanlarının da durumları merak edilmektedir.

Değişim her zaman olduğu gibi yenilikler getirir ve yeni bir heyecanla hizmet yarışı başlatır bununla  da doğal olarak vatandaş  yeni atılımlar ve hizmetler bekler.

Cumhurbaşkanı,Recep Tayip ERDOĞAN’IN 19 Ocak Cumartesi günü Samsuna gelmesi ile de artık düğüm çözülecektir.

VE böylece de bütün partilerin Samsun ve ilçelerin de Adaylarını açıklamaları beklenilmekte olup bu belirsizlikte ortadan kalkacaktır.

 

 

 

Hala hazırda bazı  İnternet Gazetesi Haber merkezleri bazı adayları   vitrine çıkarmak için yaptıkları uğraşlar beyhude ve boşunadır.

Neden çünkü geçmiş yıllarda olduğu gibi Genel Merkezler  en çok haberi yapılanı değil Toplumu kucaklayabilecek ayırım yapmadan eşit mesafede durabilecek Liyakatlı İşinin ehli sevilen seven almış olduğu hizmet bayrağını yukarılara taşıyacak en önemlisi SAMSUNU KUCAKLAYACAK Misyonu, Vizyonu ve  Hedefi büyük Adayları belirleyeceklerdir.

Kesinlikle doğrusu da budur

Bir kaç grubun değil

Halkın takdir ettiği Adaylar beklenilmektedir.

 

 Yapılmaya çalışılan algı oluşturup beğendikleri adayı kamuoyuna haberlerle lanse etmeye gayret gösterenler bu işin böyle olmadığını kendileri de gayet iyi bilmektedir.

Aday olmadan aday gösterilmeye çalışılanlar takke düştü kel göründü misali gerçekler le karşılaşacaklar yazmak la yazdırmak la aday olunmaz hakikat  yakın zaman da gün yüzüne çıktığın da her kes gibi sizler de gerçekler le yüzleşeceksiniz.

 

Cumhurbaşkanımız   her yer de her zaman ne diyor koltuklarınız da oturmayınız sahaya ininiz toplumla kucaklaşınız onlara dokununuz bir olunuz beraber olunuz acı ve mutlu günlerin de vatandaşın yanların da olunuz ne kadar insan üstü bir davranış ve duygudur tabii anlayana…

 

Özellikle de  şu anda Samsun ve İlçelerin de Bulunan Mevcut Belediye Başkanları mesajı aldınız ama çok geç 

Vatandaş Sormaz mı bu zamana kadar nerelerdeydiniz Seçim olunca mı hatırlanıyoruz.

İşin Özü,

TÜNELİN UCU GÖZÜKTÜ..

 

Haydi Hayırlısı..

 

İsmet AKTAŞ

bizimsamsun.net