-Tok’tan Deniz Ticaret Odası’na Ziyaret « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

-Tok’tan Deniz Ticaret Odası’na Ziyaret

-Tok’tan Deniz Ticaret Odası’na Ziyaret
-Tok, ” Rahmetli İhsan Kalkavan  Örnek  Aldığım Siyasetçilerden Birisiydi”
-“Rahmetli İhsan Kalkavan Abim’in Gönlümdeki Yeri Ayrıdır”
“İhsan Abi, Samsun’un sevilen güler yüzlü siyasetçiydi”

Cumhur ittifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Deniz Ticaret Odası Başkanı İskender Yağız ve yönetimini ziyaret etti.

Ticaret Odası Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İskender Yağız, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Cumhur ittifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkürlerini sundu. Meslek odaları ve sivil toplum örgütleri ile her zaman istişare halinde olarak çalışmalarına yön verdiklerini söyleyen Cumhur ittifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Şahsım olarak sizlerin her daim yanınızdayım ve destekçinizim. Ülkemizin ve ilçemizin 2023 hedeflerine ulaşmasında elimizden ne geliyorsa hep birlikte yapacağız. Denizleri iyi kullanırsak bu ilçemizin daha da büyümesine vesile olacaktır. Denizci ülke olmak, aynı zamanda uluslararası itibar veprestij demektir.” vurgusu yaptı.

“İHSAN KALKAVAN ABİMİZ SAMSUN DEĞERİDİR.”

“Deniz Ticaret Odası Samsun Temsilciliği görevlerini yürüten Ahmet İhsan Kalkavan’ın yapmış olduğu çalışmaları hiçbir zaman unutmayacağız ” diyen Başkan Tok, “Rahmetli Kalkavan abimiz sevilen bir isim, sadece partisinin değil her kesimden Samsunlunun sevdiği bir siyasetçiydi. Örnek aldığım birçok davranışı vardı. Güler yüzü,  güçlü hitabeti, hoş sohbeti ve samimiyeti ile hem Türkiye’nin, hem de Samsunun gönlünde taht kuran bir insandı. Vefatıyla sevenlerine ilk defa üzüntü yaşatan İhsan Kalkavan abimiz geride hiç silinmeyecek izler bırakarak ahirete intikal etti.  Kendisini minnetle ve rahmetle yad ediyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun. Huzurlu ve modern kentlerin oluşumunda her zaman toplumun tüm kesimleri ile omuz omuza olmalıyız. Hem doğru kararlar alarak vatandaşımızın memnuniyetini arttırmak hem de gönül belediyeciliği anlayışımızı hayatta tutmak adına bu çok büyük önem arz etmektedir. Ortak aklı kendimize kılavuz yaparak 5 yıla yakın bir
sürede 20 yıldır yapılamayan dev projelere imza attık. Her şeyden öncehemşehrilerimizin gönlüne girmeyi en büyük görevimiz varsaydık. Bu anlayışla birlik ve beraberliğimizi her zaman olduğu gibi güçlü tutmaya devam edeceğiz” dedi.

Birliktelik, gerçekleştirilen hediye takdiminin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile ziyaret sona erdi