Teol Dil Okulları’nında sağlığı Büyük Anadolu Hastaneleri’ne emanet « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Teol Dil Okulları’nında sağlığı Büyük Anadolu Hastaneleri’ne emanet

Teol Dil Okulları’nında sağlığı Büyük Anadolu Hastaneleri’ne emanet
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, Teol Yabancı Dil Okulları ile kurumsal sağlık anlaşması imzaladı.
Kurumsal sağlık sözleşmesini imzalayan Teol Dil Okulları Eğitim Danışmanı Derya Başer, Sağlık alanında verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Büyük Anadolu Hastaneleri ile kurumsal sağlık anlaşması imzaladık. Yapılan anlaşmayla birlikte kurumuzun yöneticileri, çalışanlarımız, öğrencilerimiz ve birinci derece yakınları Büyük Anadolu Hastanelerinden sağlık hizmetlerinin sağladığı imkanlardan faydalanabilecektir. Bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastaneleri yetkililerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
Büyük Anadolu Hastaneleri’ni tercih ettiği için Teol Dil Okulları’na teşekkür eden Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, “Alanında uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz. Hastane olarak her zaman sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeye çalışıyoruz. Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta ve hasta memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.
Bu anlamda bu imkanlardan daha iyi faydalanmaları amacıyla eğitim kurumları, sivil toplum kuruluşları, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla sağlık anlaşması imzalıyoruz. Yapılan anlaşma ile kurum yöneticileri, çalışanları ve birinci derece yakınları hastanemizin sağladığı hizmetlerinden yararlanabiliyorlar.
Bu düşünceler içinde bizde Teol Dil Okulları’na hastanemizi tercih etmesinden ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek ister, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim” diye konuştu.
Yapılan Kurumsal Sağlık Anlaşması’na Kurumsal İlişkiler Uzmanı Ruhsan Konaçoğlu’da katılım sağladı.