Seral Tekstil’in tercihi Büyük Anadolu Hastaneleri « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Seral Tekstil’in tercihi Büyük Anadolu Hastaneleri
Türkiye’nin içinde bulunan ünlü markaların da üreticisi ve tedarikçisi olan Seral Ev ve Otel Tekstil Sanayi A.Ş., Büyük Anadolu Hastaneleri ile kurumsal sağlık anlaşması imzaladı.
Samsun Büyük Anadolu Hastanesi, özel işletmeler, sivil toplum, kamu, kurum ve kuruluşlarla olan kurumsal sağlık anlaşmalarına devam ediyor.
Bu anlamda Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun Organize Sanayi bölgesinde 400 kişiyi istihdam eden 30 bin metrekare kapalı alanda üretim ve ihracat yapan Seral Ev ve Otel Tekstil Sanayi A.Ş. ile kurumsal sağlık anlaşması yaptı.
Sözleşmenin imzalarını Seral Ev ve Otel Tekstil Sanayi A.Ş. sahibi Kadir Erol Beytekin ve Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen attı.
TEŞEKKÜR ETTİ
1920 yılında kurulan bir firma olduklarını belirten Seral Ev ve Otel Tekstil Sanayi A.Ş. sahibi Kadir Erol Beytekin, “1980 sonrası sanayileşme yönünde atılan ilk adımlarla bugün 2019’de geldiğinde Türkiye’nin en büyük yorgan yastık fabrikası unvanını almış bir şirketiz. 1980 yılından bu yana ise üretime, yani endüstriyel anlamda üretime geçtik. Birçok ülkeye mal ve ürün satmak amacı ile bugün burada bulunuyoruz. Yaklaşık 400 çalışanımızla üretim yapmaktayız. Her zaman önce sağlık diyor çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Bu anlamda Samsun’umuzun köklü özel hastanelerinden olan Büyük Anadolu Hastaneleri ile kurumsal sağlık sözleşmesi yaptık. Çalışanlarımız hastanenin vermiş olduğu bazı imkanlardan faydalanacaklar. Hastane yönetimine ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum” dedi.
İNSAN SAĞLIĞI HERŞEYİN ÜSTÜNDE
Bir asırlık bir firma olan Seral Ev ve Otel Tekstil’e sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen ise; “Herşeyin Başı Sağlık” anlayışı ile hareket eden hastanelerimize başvuranların,  güleryüzlü, konusunda yetenekli ekibimizle her türlü sağlık sorununu en kısa sürede ve güvenilir biçimde çözmemiz hasta ve hasta yakınının memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmıştır.
İnsan sağlığını her şeyin üstünde gören hastanemiz sivil toplum, özel işletmeler, kamu, kurum ve kuruluşlarının temsilcileriyle kurumsal sağlık anlaşması yaparak hastanemizin sunmuş olduğu imkanlardan daha fazla alana yayabilmek adına gerçekleştirmektedir. Bu anlamda Seral Ev ve Otel Tekstil Sanayi A.Ş. yönetimi ve çalışanlarına da sağlık hizmeti verecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Seral Tekstil’in tercihi Büyük Anadolu Hastaneleri

Seral Tekstil’in tercihi Büyük Anadolu Hastaneleri Türkiye’nin içinde bulunan ünlü markaların da üreticisi ve tedarikçisi olan Seral Ev ve Otel Tekstil Sanayi A.Ş., Büyük Anadolu Hastaneleri ile kurumsal sağlık anlaşması imzaladı. Samsun Büyük Anadolu Hastanesi, özel işletmeler, sivil toplum, kamu, kurum ve kuruluşlarla olan kurumsal sağlık anlaşmalarına devam ediyor. Bu anlamda Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun […]