ŞENLİKOĞLU GÖRÜŞME VE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

BARIŞ VE HUZURUN BAŞ KEMİRGENİ

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ, SİYASET

ŞENLİKOĞLU GÖRÜŞME VE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ

 

ŞENLİKOĞLU GÖRÜŞME VE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ

 

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Kurban Bayramı süresince çeşitli ziyaret ve görüşmelerde bulundu.

Bayram namazını il protokolü ile birlikte Hacı Miktat Camii’nde kılan Başkan Şenlikoğlu, “Yine bir bayram sabahına ulaşıp namazlarımızı eda ettik. Şükürler olsun. Rabbim bizlere her daim birlik içinde olmayı nasip etsin. Bir kez daha tüm hemşehrilerimin bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

Öğleden sonra Belediyeye ait mezbahaneyi ziyaret eden Şenlikoğlu, “Kurbanını kestirmeye gelen hemşehrilerimizle sohbet ettik ve onlarla bayramlaştık. Allah kurbanlarımızı kabul etsin.”  dedi.

ŞENLİKOĞLU, AK PARTİ’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI ADINA CUMHURBAŞKANI İLE BAYRAMLAŞTI

Telekonferans ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti’li il belediye başkanları adına konuşma yapan Şenlikoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla teşkilat içi yapılan bayramlaşmada, il belediye başkanları adına söz alarak, fındığımıza vermiş olduğu fiyattan dolayı şahsım, ilimiz ve tüm üreticilerimiz adına fındığın başkenti Giresunumuzdan  teşekkürlerimizi ilettik. Giresunlu hemşehrilerimiz adına Sn. Cumhurbaşkanımızın Kurban Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum.” diye konuştu.