“Şehri de gönülleri de nakış gibi işleyeceğiz” « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

“Şehri de gönülleri de nakış gibi işleyeceğiz”

“Şehri de gönülleri de nakış gibi işleyeceğiz”

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  Samsun halkına ve kente büyük bir sevgi duyduklarını belirterek, “Şehri de gönülleri de nakış gibi işleyeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  büyük bir sevda olan Samsun için gönül ve hizmet içeren çalışmalara odaklandıklarını söyledi.

Yelken Kulüp’te işadamları ve kulüp üyeleriyle kahvaltı programında buluşan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  kent için projelerini, hedeflerini ve vizyon çalışmalarını anlattı. İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok’un da katıldığı programda Demir, Samsun’un geleceği için destek istedi.

Samsun sevdasıyla yola çıkan kadrolar olarak şehrin her kesimini dinleyerek, ayrım yapmadan çalışacaklarını ifade eden Demir, kente zarar verecek hiç bir çalışmanın içerisine girilmeyeceğini, fayda üzerine kurulu bir sistem oluşturacaklarını söyledi.

“HALKIMIZ BİZE BÜYÜK GÜVEN DUYUYOR”

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  Samsun halkına ve kente içlerinde büyük bir sevgi yaşattıklarını belirterek, “Şehri de gönülleri de nakış gibi işleyeceğiz. Bu bizim çalışma prensibimiz olacak. Şehrimiz büyük bir hazine, her yönüyle işlenmeyi bekliyor. 31 Mart’a doğru ilerliyoruz, biz anlatıyoruz halkımız bizim samimiyetimize, çalışma azmimize, başaracağımıza inanıyor. Görevi devir aldığım andan itibaren hiç kimseyi ayırmayacağım, herkese eşit şekilde davranacağım ve hizmet edeceğim. Bu makamlar hizmet makamları, vebalini üzerimizde görevimizin sonuna kadar bu sorumluluğu taşıyacağız. ” dedi.

İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlığı’nı da ziyaret etti. Görevlerini başarı ve büyük bir özveri ile yapan itfaiye erleriyle buluşan Demir, daire başkanı Rıza Zengin’den bilgi aldı.

Demir, itfaiye ekipmanlarını ve araçlarını incelediği sırada bir araca bindi itfaiye elbisesi giydi, kask taktı. Yangın sırasında itfaiye erlerinin kullandığı temiz hava oksijen tüpünün maskesini takan Demir, çalışanlara büyük hizmetleri için teşekkür etti. Bazı mesleklerin büyük özveri ve sevgi istediğini ifade eden Demir, “İtfaiyecilik de bu meslekler arasında. Can ve malı korumak, kurtarmak gibi önemli bir görevi üstlenen itfaiye erlerimize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Demir, Canik ilçesi Başalan pazar yerinde esnaf ziyareti yaptı ve vatandaşlara da hitap etti.