SANATSEVERLER İÇİN GEREKLİ TEDBİRLER ALINIYOR « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SANATSEVERLER İÇİN GEREKLİ TEDBİRLER ALINIYOR

SANATSEVERLER İÇİN GEREKLİ TEDBİRLER ALINIYOR

Giresun Belediyesi tarafından koronavirüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında insan sağlığını korumak için gerekli tüm önlemler alınıyor.

Bu kapsamda, Giresun Belediyesi Vahit Sütlaş Sahnesi dezenfekte edilerek sanatseverler için hazırlandı.

Her fırsatta “kontrollü sosyal hayat” uyarısında bulunan Giresun Belediyesi, Vahit Sütlaş Tiyatro Sahnesi’ni de ihmal etmedi. Belediye ekipleri yaptığı çalışma ile GBŞT oyuncularının haftada üç oyun sergilediği tiyatro sahnesini dezenfekte etti. Dezenfekte çalışmasının periyodik aralıklarla devam edeceği bildirildi.

Giresun Belediyesi Şehit Tiyatrosu tarafından Vahit Sütlaş Sahnesi’nde her hafta Çarşamba ve Cuma günleri saat 20.00’da Ebegümeci adlı müzikli komedi oyunu ve her Pazar saat 12.00’da ‘Kitap Su ile Tablet Can’ adlı çocuk oyunu sergileniyor.

Giresun Belediyesi yetkilileri, tedbiri elden bırakmama hususunda kararlı olduklarını vurgulayarak: “Salgın tedbirleri konusunda ilk günkü hassasiyeti ve özeni göstermeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin ve konuklarımızın sağlığını tehlikeye atacak hiçbir girişime ve dikkatsizliğe izin vermemiz mümkün değildir.” dedi.