SAMSUN’UN GELECEĞİNİN GÜVENCESİ SORUMLULUK SAHİBİ GENÇLİKTİR « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SAMSUN’UN GELECEĞİNİN GÜVENCESİ SORUMLULUK SAHİBİ GENÇLİKTİR

SAMSUN’UN GELECEĞİNİN GÜVENCESİ SORUMLULUK SAHİBİ GENÇLİKTİR

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti Gençlik Kolları’nın düzenlediği “Çaylar Bizden” programında  gençlerle buluştu. Acem Tekkesi’nde gerçekleşen programa AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlkadım, İlçe Başkanvekili Serkan Akyüz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan katıldı.
SAMSUN İÇİN UFUK PROJELER
Samsun’un 2023 vizyonunda gençlerin öncü rolü olacağını belirten Demir, “İktidarımız döneminde yapılan yatırımlarla alt yapı sorunlarının çözüldüğünü, özellikle sporun her alanında Samsun’a nadide eserlerin kazandırıldığını ifade ederek, “Bundan sonra şehrimizi geleceğe taşıyacak olan ufuk projeleri gençlerin öncülüğünde sürdüreceğiz” dedi.
GENÇLİK ŞURALARI İLE GENÇLERİ YÖNETİME KATACAĞIZ
Köklerinin farkında olan, bu topraklara ayaklarını sağlam basan, bununla birlikte dünyada olup bitenleri iyi yorumlayabilen ve katma değer üretebilen bir gençlik ile birlikte yürüdüklerine vurgu yapan Mustafa Demir sözlerine şöyle devam etti “Köylerimizden mahallelerimize kadar gençlerimizle birlikte Samsun’un daha güzel bir şehir olması için ortak bir çalışma yürüteceğiz. Bunun için ilçelerimizde gençlik şuraları oluşturarak yönetime katılımlarını en üst düzeye çıkaracağız.”
SAMSUN SEVDASI BİZİM İÇİN KUTSAL BİR DAVADIR
Adaylığının açıklanmasının ertesinde yoğun bir tempoyla seçim çalışmalarına başladıkları anlatan Mustafa Demir, konuşmasında şunlara vurgu yaptı; “Kurulduğu günden bu yana gece-gündüz demeden halkımızla iç içe olan tek siyasi merkez Ak Parti’dir. Ve en çok genç üyeye sahip, sahada halk ile iç içe dava bilinciyle hareket eden bir yapıyız. Elbette bunun bereketi halkın bize yoğun teveccühüdür. Necip Fazıl Üstadın dediği gibi ‘kim var dendiğinde sağına soluna bakmadan ben varım diyebilen’ bir şuuru taşıyoruz. Bu şuur, Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan tarafından şöyle ifade edilmektedir ki yolumuzun işaretleridir: ‘Tek Millet Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek Vatan.’