Samsun’u şaha kaldıracağız!..’ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Samsun’u şaha kaldıracağız!..’

Mustafa Demir’e Asarağaç’ta sevgi seli

‘Samsun’u şaha kaldıracağız!..’

Tekkeköy’ün Asarağaç Mahallesi’nde miting havasında geçen halk buluşmasında konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, “Samsun’u tüm ilçeleriyle şahlandıracağız” dedi.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Tekkeköy İlçesi’nde düzenlenen mahalle toplantısına katıldı. Asarağaç mahallesinde düzenlenen toplantı miting havasında geçti. Katılımın yüksek olduğu ve sevgi gösterileriyle karşılanan Mustafa Demir, “Samsun’u tüm ilçeleriyle şahlandıracağız” dedi.

 

‘GENÇLER İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE…’

Sözlerine, “Havanın soğuğuna aldırmayıp bizlerle olan gönlü güzel Tekkeköylü hemşerilerimize teşekkür ediyorum” diyerek başlayan Mustafa Demir, “Coşkunuz ve heyecanınız bizi daha çok çalışmaya sevk ediyor. Gençler, sizin için, istikbaliniz, geleceğiniz için var gücümüzle çalışacağız. Asarağaçın katılımı ve heyecanı daha çok gayret etmemize, daha çok çalışmamıza katkı sağlayacak. Sizleri tebrik ediyorum. Tekkeköy’ün, Samsunun geleceğini sizler ile beraber belirleyeceğiz” diye devam etti.

 

İTTİFAKTA, İCRAATTA BAŞARI

Samsun’un, tüm ilçeleriyle birlikte belediyecilikte en çok istifade edeceği bir döneme geldiğini söyleyen Demir, “Bir emek bir gayretle, sağlıklı projelerle şehri tırmanışa, tam harekete geçirme dönemi şuan. İttifakta çok iyi bir başarı, bir de icraatta çok iyi bir başarı. Bizden istenen bu” dedi.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, ayrıca şunları söyledi:

 

“MHP’Lİ KARDEŞİM MERAK ETMESİN…”