Samsunspor’dan Çift Antrenman! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Samsunspor’dan Çift Antrenman!

Bu haber 02 Mart 2019 - 12:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Samsunspor’dan Çift Antrenman!

TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Yılport Samsunspor 25.haftada çarşamba günü sahasında karşılaşacağı Bodrum Belediye Bodrumspor maçının hazırlıklarını bugün (1  Mart cuma) yaptığı çift antrenman ile sürdürdü.TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Yılport Samsunspor 25.haftada çarşamba günü sahasında karşılaşacağı Bodrum Belediye Bodrumspor maçının hazırlıklarını bugün (1  Mart cuma) yaptığı çift antrenman ile sürdürdü.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör İsmet Taşdemir yönetiminde yapılan sabah antrenmanı ısınma hareketleri ile başladı. Antrenman 5’e 2 ve koordinasyon çalışmasının ardından son buldu. Antrenmana sakatlığı bulunan Ercan Yazıcı katılmadı. Kaleciler ise Kaleci Antrenörü Adnan Öztekin eşliğinde takımdan ayrı çalıştı.

AKŞAM ANTRENMANINDA TAKTİK ÇALIŞILDI

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör İsmet Taşdemir yönetiminde gerçekleştirilen günün ikinci antrenmanı koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Pas ve 5’e 2 çalışmasıyla devam eden antrenman daha sonra taktik çalışmasıyla son buldu. Antrenmanı Teknik Menajer Yücel Uyar, U15 Milli Takım Antrenörü Mehmet Hacıoğlu ile birlikte izledi.