Samsun’a yeni tarz  ES Milano Butik « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Samsun’a yeni tarz  ES Milano Butik

Samsun’a yeni tarz ES  Milano Butik…
Samsun’da önemli markaların yer aldığı ES Milano Butik Giyim-Moda-Butik Tasarım Mağazası çok sayıda davetlinin katılımıyla Çiftlik Caddesinde hizmete açıldı
Samsun’un Çiftlik caddesi yeni bir işletmeye kavuştu. Ünlü giyim markalarının satışını gerçekleştiren ES Milano Butik Giyim-Moda-Butik Tasarım Mağazası’nın Açılış kurdelesi İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, MHP İl Başkanı Abdullah Karabıçak, KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin tarafından kesildi.
Açılışa İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, MHP İl Başkanı Abdullah Karabıçak, KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin, Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven olmak üzere STK temsilcileri, İş insanları katıldı. Emine Öngör tarafından hizmete giren mağazanın açılış törenine çok sayıda davetli katıldı. Emine Öngör, “Yeni bir tarz için Çiftlik Caddesinde mağazamızı açtık. Bay ve Bayan giyimde farklı tarzları arayanların adresi haline gelecek olan ES Milano şimdiden adından sıkça söz ettirmeye başladı. Aradığınız her şeyi bulabileceğiz ve kıyafet sektöründe Samsun’a yeni bir tarz ve renk katacak olan mağazamızın açılışına katılanlara teşekkür ediyoruz” dedi.
Öngör, “Açılışımıza katılan İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a, Canik Belediye Başkanımız İbrahim Sandıkçı’ya, Belediye Başkan Yardımcılarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Yönetim Kuruluna, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Ersan Aksu ve Yönetim Kuruluna, İyi Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu ve Yönetim Kuruluna, Memur Sen İl Başkanı Hamdi Yıldız’a, KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin ve Yönetim Kuruluna, KA-DEF Gençlik Kolları Başkanı Adem Sekmenoğlu ve Yönetim Kuruluna, Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanı Melike hanıma, Gönül Dostu Muammer Dilber’e, KA-DEF Kadın Kolları Başkanı Özlem Yamanoğlu ve Yönetim Kuruluna, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Uzunlar’a Şube ve Okul Müdürlerimize, Bilgi Kolejine, Artı Bilgi ve Çözüm Okullarına, Eğitim Bir-Sen İlkadım ve Canik Başkanlarına, Vezirköprü’den gönül dostları okul Müdürü Arkadaşlarıma, Büyükşehir Belediyesi Trafik Denetim ve izleme Müdürü Mesut Şahin’e Şehit Uğur Birinci Spor Kulübümüze yönetim kurulumuza Başkanımız Murat Tunçer’e, Can-Bir Derneği Başkanı Serkan Asma ve Yönetim Kuruluna, Canik Kızılay Başkanı Hatice Örs’e, KA-DEF çatısı altında bulunan derneklerimize ve Başkanlarına, Hasköy Cumhuriyet İlkokulu Öğretmenlerime, Okul Aile Birliği Başkanımız Özlem Cosgun Atasoy‘a Yönetim Kuruluna ve Değerli Velilerine, TSYD Derneği Başkanı Avni Demir’e ve katılamayıp mesaj ve çiçeklerini ileten herkese, değerli dostlara, arkadaşlara ve akrabalarımıza adını atladığımız herkese güzel gün için teşekkürler” şeklinde konuştu.