Samsun Valiliğinden Yardım Kampanyası! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Samsun Valiliğinden Yardım Kampanyası!

Samsun Valiliğinden Yardım Kampanyası!

Deprem nedeniyle mağdur olan vatandaşlarımıza destek olmak için valiliğimizin koordinasyonunda yardım kampanyası başlatıldı.

Samsun valiliğinden yapılan açıklamada; Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve birçok ilimizden de hissedilen7.7 büyüklüğündeki deprem nedeniyle mağdur olan vatandaşlarımıza destek olmak için Valiliğimizin koordinasyonunda yardım kampanyası başlatıldı.
Depremden etkilenen bölgelerde vatandaşlarımızın depremin yıkımının yanı sıra soğuk ve karlı havayla da mücadele ettiğini vurgulayarak, günün birlik olma ve tüm imkanlarımızla depremzede kardeşlerimizle dayanışma gösterme günü olduğunu belirten Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, yardım kampanyasına destek olmak isteyen vatandaşlarımızın Hiç Kullanılmamış kıyafetler başta olmak üzere su, battaniye, uyku seti, çocuk bezi, bebek maması, devam sütü, bot, kışlık kıyafet, ısıtıcı, tuvalet kağıdı, hijyen malzemeleri, fener, pil, powerbank, mum, iç çamaşırı, konserve, hazır gıda ve bisküviyardımlarınıkendilerine en yakın Kaymakamlığımız bünyesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim edebileceğini ifade etti.