Samsun TSO’da Kurulların İcra Komiteleri belli oldu « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ANZER ATOM ŞİFA KARIŞIMI

EKONOMİ, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

Samsun TSO’da Kurulların İcra Komiteleri belli oldu

Samsun TSO’da Kurulların İcra Komiteleri belli oldu

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu’nun İcra Komitesi yapılan seçimle belli oldu.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) bünyesinde faaliyetlerini devam ettiren TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu’nun İcra Komitesi seçimleri yapıldı. Samsun TSO’da yapılan İcra Komitesi seçimlerinde 85 üyeli İl Kadın Girişimciler Kurulu’ndan 39, 85 üyeli Genç Girişimciler Kurulu’ndan da 45 kişi oy kullandı.

Kendi aralarında başkanlarını seçecekler

Yapılan seçimlerde 13 adayın isimlerinin yer aldığı Kadın Girişimciler Kurulu listesinden en çok oyu alan 8, 16 adayın isminin bulunduğu Genç Girişimciler Kurulu’ndan da 6 üye İcra Komitesi’ne seçildiler. Alınan sonuçlara Kadın Girişimciler Kurulu’ndan en çok oyu alan Mihriban Akyüz, Nilgün Sarı, Emine Karaçuha Yılmaz, Canan Kazak, Deniz Bilkay, Melike Ersayın Güven, Vennas Akyol Haznedar ve Fatma Zehra Sırımcı İcra Komitesi’ne seçildiler. Genç Girişimciler Kurulu’nda da en çok oyu alan Ümit Bener Ayla, Murat Ataseven, Osman Özkoç, Mustafa Numan Kama, Hakan Murat Erkan ve Selçuk Akyüz İcra Komitesi’ne girdiler. İcra Komiteleri, önümüzdeki günlerde ilçe Odalarından seçilen diğer üyelerle bir araya gelerek, kendi aralarında başkanlarını seçecekler.