SAMSUN MİNYONLARI ÇOK SEVDİ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ANZER ATOM ŞİFA KARIŞIMI

EKONOMİ, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

SAMSUN MİNYONLARI ÇOK SEVDİ

Dünyanın en çok izlenen animasyon karakterleri olan ve tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Minyonlar Bulvar AVM’de sevenleriyle buluştu.

Çılgın Hırsız serileri ile vizyona girdiği andan itibaren en iyi animasyon filmi olarak gişe rekorları kıran ve 7’den 70’e herkesin kalbini kazanarak, çizgi filmden oyuncaklara, doğum günü organizasyonlarından tekstil tasarımlarına kadar birçok alanda hayatımıza giren Minyonlar; sevimli maceralarına Samsun Bulvar AVM’de devam etti. Çocuklar Samsun’da ilk kez, maceracı Kevin, genç asi ve müzik sevdalısı Stuart, sevimli minik Bob ile bir araya gelme fırsatı elde ettiler.

En sevilen 3 Minyonun, iklim değişikliğinin sebeplerini araştırmaya koyulmasıyla başlayan maskotlu müzikal; kitap okumanın önemi, düzenli beslenme ve çevreyi temiz tutmaya yönelik  mesajlar verdi.

Okula dönüş öncesinde hem çocuklara hem de ebeveynlere büyük bir sürpriz yapan Bulvar AVM, 15 ve 16 Eylül tarihlerinde de 13:00-15:00 ve 17:00 saatlerinde 3 seans olarak minyonları sevenleriyle buluşturmaya devam edecek.

Etkinlik ücretsiz olup, tüm Samsunlular davetlidir.