Samsun MHP yerel seçimlere hazır! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Samsun MHP yerel seçimlere hazır!

Samsun MHP yerel seçimlere hazır!

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı 17 ilçe başkanlığının katılımı ile gerçekleştirdiği bölge koordinasyon toplantılarını tamamladı.
31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde seçim hazırlıklarını tamamlamak amaçlı gerçekleştirdiği bölge toplantılarının sonuncusunu Çarşamba’da yaptım. Milliyetçi Hareket Partisi Çarşamba ilçe başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirilen bölge koordinasyon toplantısına, MHP Çarşamba ilçe yönetiminin yanı sıra, Terme, Salıpazarı ve Ayvacık ilçe başkanlıkları da katıldı.
Hafta içinde de Bafra ve Kavak ilçe başkanlıklarının ev sahipliğinde gerçekleştirilen bölge koordinason toplantıları teşkilat işlerinden sorumlu il başkan yardımcı Mehmet Al’ın yanı sıra il başkan yardımcıları İhsan Kılış, Osman Sait Zengin, Önder Subaş ve yönetim kurulu üyesi Harun Karapıçak’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Teşkilat işlerinden sorumlu il başkan yardımcı Mehmet Al’ın başkanlığında gerçekleştirilen bölge koordinasyon toplantılarında 31 Mart yerel seçimlerindeki seçim stratejileri, meclis üyelikleri ve ittifak konularında ilçe başkanlıklarına bilgilendirmeler yapıldı. İlçe başkanlıklarının 31 Mart yerel seçimlerine yönelik soru, sorun ve önerilerinin de değerlendirildiği bölge toplantıları verimli olarak tamamlandı.
Konu ile ilgili açıklama yapan il başkan yardımcısı Mehmet Al “31 Mart yerel seçimlerine 17 ilçe başkanlığımız ile hazırlıklarımızı tamamladık. Meclis üyelikleri ve ittifak konularında hassas çalışmalarımız ve seçim stratejilerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Önümüzdeki günlerde çalışmalarımız artarak devam edecektir” dedi.