Samsun İçin Karar Verin! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Samsun İçin Karar Verin!

Samsun İçin Karar Verin!

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir,  vatandaşların sandıkta vereceği kararın baş tacı olacağını söyledi.
Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, YEPAŞ ve SAMGAZ’ı ziyaret etti, iş kadınlarıyla sabah kahvaltısında buluştu, sorularını cevapladı,  talep ve önerilerini dinledi. Özel bir hastanede çalışanlarla bir araya gelen Demir,  hasta yakınlarına ve hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı Kavak Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Sarıcalıoğlu, teşkilat üyeleriyle birlikte Kavak ilçe mitingine de katılan Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.
HİZMETLER DURMAYACAK
Kavak ilçesinin gönüllerde yerinin ayrı olduğunu, eşit hizmet ve eşit kalkınma anlayışıyla gelişim sürecini sürdürdüğünü ifade eden Demir, “Kavak ilçemizin sorunlarını biliyor ve giderme noktasında bu zamana kadar gösterilen gayretleri devam ettireceğiz. İlçemiz için birçok proje hayata geçirildi. Emeği geçenlere katkı verenlere teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de halkımız yetkiyi verdiği takdirde tüm ilçelerimiz gibi Kavak’ta da yeni bir dönemi başlatacağız” dedi.
YAPARSAK BİZ YAPARIZ
“31 Mart’ta Samsun için, geleceğimiz için sandıkta kararınızı verin” diyen Demir, “Sandık bizim demokrasimizin vazgeçilmezi. Halkımızın aldığı her kararın başımızın üzerinde yeri vardır. Aylardır sahada bu kutlu göreve neden talip olduğumuzu, neler yapacağımızı anlatıyoruz. Bizim kendimizden, halkımıza hizmet etme noktasında hiç endişemiz yok. Vatandaşlarımız bize güvensin, inansın yetkiyi vererek oylarının nasıl hizmete dönüştüğünü görsün. Bu zamana kadar verdikleri destekten hiç pişman olmadılar. ‘Yaparsa AK Parti Yapar’ anlayışı yüreklere işledi. Şimdi Cumhur İttifakımız, el ele kol kola vererek hizmet için, büyük Türkiye için 31 Mart’ta halkımızın karşısında” şeklinde konuştu.