SAMSUN’ DA EV TAŞIMA VE NAKLİYE ZORLUĞU « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SAMSUN’ DA EV TAŞIMA VE NAKLİYE ZORLUĞU

Samsun evden eve ve ilden ile asansörlü, profesyonel ekibiyle sigortalı bir şekilde nakliye sektöründe faaliyet gösteren Samsun Atakum Demiroğlu Nakliyat firma sahibi Hüseyin Karaoğlan, şehiriçi ev taşımacılığı ile alakalı sorunları dile getirdi.

Karaoğlan’ a göre; hemen hemen her vatandaşın içerisinde taşınma konusu bir fobi olarak yerleşmiştir. Ve bu konuda güvenilir hizmet almak istemektedir. Taşıma işini yapan ekibin işini bilen profesyonel uzman kişilerden oluşması iyi bir ekipman ve yönetim ile mümkündür.

Günümüzde makine ekipmanını gelişmesi, imkan ve şartların kolaylaşması ile insan gücüne duyulan ihtiyacın en aza indirilmesi kaçınılmaz oldu. olmazsa olmazdan biri haline gelen asansörlü nakliye hizmeti Samsun gibi gelişen ve büyüyen şehirlerde yapılaşmanın yoğun ve taşınmanın imkansız gibi görünen bölgelerinde, özellikle yüksek binalara erişim zorluklarında oldukça fayda sağlamaktadır. Biz Demiroğlu Nakliyat olarak Samsun’ un incisi Atakum’ da kurduğumuz Evden eve Samsun Nakliyat firmamız ile ev taşıma ve nakliyat sektörüne büyük bir yenilik sağladık.

Evden eve nakliyat işi artık bizimle birlikte bir sorun olmaktın çıkıyor. Çoğumuz gelişen interaktif medyalar sayesinde google, yandex, yahoo, bing gibi arama araçlarıyla kendimize en yakın bu işi kim yapıyorsa öğrenmek isteriz. Burada önemli olan güven ve kaliteli ekipman unsurunun yanısıra işin içerisinde olan taşıma ekibidir.

Demiroğlu Nakliyat olarak kamu ve kurum taşımacılığında önderlik yapan Samsun evden eve nakliyat firmamız, pek çok banka müdürlük gibi özel ve resmi hizmetlerde bulunmanın yanısıra stand ve fuar tasımacılığı, lojistik ve depolama hizmeti vermektedir.