SAMSUN BÜYÜK GÜNE HAZIR! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

SAMSUN BÜYÜK GÜNE HAZIR!

Samsun büyük güne hazır!

Samsun’un Atakum ilçesi Televizyon sapağında 27 Mayıs’ta hizmete girecek olan Halil İbrahim Sofrası Kebap Salonu büyük güne hazır. Açılış günü müşterilerine büyük sürprizler hazırladıklarını ifade eden firma oraklarından Hakan Ünsal, ” Et zamlarına meydan okuyacağız. O gün gelen herkes 1 liraya 50 gram et dürüm yiyecek” dedi.

Yaklaşık 30 yıldır restoran işletmeciliği yapan Samsunlu Hakan Ünsal ve Ortağı Halil İbrahim Geçer , yeni açacağı işletmesinde et zamlarına meydan okuyacak. 27 Mayıs Cuma günü hizmete girecek olan Halil İbrahim Sofrası Kebap Salonunda açılışa özel 50 gram et dürümü sembolik olarak 1 liradan satılacak. Firma sahibi Hakan Ünsal, açılış günü gerçekleşecek ciroyu da Mehmetçik vakfına bağışlayacaklarını söyledi. Ünsal şunları söyledi:

” Yıllardır restoran işletmeciliği yapıyorum. Son zamlardan sonra vatandaşlarımızın ete ulaşması daha da zorlaştı.  Ben ve ortağım Halil İbrahim Geçer ile Akalan’da kurduğumuz çiftliğimizde hayvancılık yapıyoruz. Yeni açacağımız işletmemizde kullanacağımız etleri doğal ortamda yetiştirdiğimiz hayvanlarımızdan karşılayacağız. Yeni restoranımızda 70 çeşit et ve kebap çeşidi ile hizmet vereceğiz. Yine müşterilerimize 7 ayrı çeşit meze ikramı yapacağız. Vatandaşlarımız piyasada 30 liraya yediği dürümü müşterilerimiz bizde 20 liraya yiyecek. Ayrıca yanında 7 çeşitte meze vereceğiz. Açılış günü yaklaşık 500 kilo et döner takacağız. O gün 50 gram et dürümü sembolik olarak 1 liradan vereceğiz. Ayrıca açılış günü elde edeceğimiz ciromuzu da Mehmetçik vakfına bağışlayacağız” dedi.