Samsun Büyük Anadolu Hastanesi’nden Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi’nden Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi’nden Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu ve beraberindeki heyet Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Samsun İl Emniyet Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’u makamında ziyaret etti.
Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’u makamında ziyaret ederek, Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıldönümü’nü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.
Vatanın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatı’nın bu anlamlı günlerini en içten duygularla kutladığını belirten Armutlu, “10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Emniyet Teşkilatı, 174 yıldır yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için büyük bir özveri ile canla, başla çalışmış ve günümüzde de aynı kararlılık ve azim ile bu görevini sürdürmektedir
Bizleri gururlandıran bu özverili çalışma dolayısıyla tüm emniyet mensuplarımızı tebrik ediyoruz. Büyük Anadolu Hastaneleri olarak, gerektiğinde görevi uğruna hayatını seve seve vermekten bile çekinmeyen kahraman şehit polislerimizi rahmetle, gazi polislerimizi ise minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yaşam diliyoruz.” dedi.
Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ise, nazik ziyaretlerinden ötürü Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Ziyaret sonunda Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri görevlileri İl Emniyet Müdürlüğü binasında çalışan polislerin günlerini kutlayarak karanfil dağıttılar.