Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri’nden göz kapağı estetiği tedavisi « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Hatice Ahmet 68 yaşında Avusturalya
Hatice Ahmet artık rahat görebilecek
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri’nden göz kapağı estetiği tedavisi
Göz kapakları düşük olduğundan şikayetlerini dile getiren Avusturalyalı hasta Hatice Ahmet Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri’ne gelerek göz kapağı düşüklüğü tedavisi olarak sağlıklı br şekilde görmeye başladı.
GÖZ KAPAĞI DÜŞÜKLÜĞÜNÜ ÖNEMSEMEDİM
Avusturalyalı hasta Hatice Ahmet, ‘’Benim göz kapaklarımda düşüklük vardı. Daha öncelerden de vardı ama üzerinde pek durmadım. 5 sene önce Avusturalya’da bir doktora bu durumu sormuştum. Bana bazı ilaçlar verdi. Pek memnun olamadım ve vazgeçtim. Daha sonra Samsun’a geldim ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri’nde göz kapakları düşüklüğü estetiği yapıldığını öğrendim. Ve bende hemen Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri’ne müracaat ettim. Hazırlıklarım yapıldı ameliyata alındım. Narkoz verilmedi ve ameliyatım yarım saat kadar sürdür. Oda da 2 saat kadar istirahat ettikten sonra taburcu oldum. Gözlerimde hiçbir sıkıntı veya sızıntı hissetmedim. Aksine akşam çok rahat uyudum.  Şu anda çok iyiyim. Doktorumuz Talha bey, ekibine ve Büyük Anadolu Hastanesi’ne teşekkür ederim.’’ dedi.
Göz kapağı düşüklüğü estetik tedavisi hakkında önemli bilgiler veren Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Talha Özdemir Göz kapağı estetiği ameliyatı, yaşla birlikte görülmekle beraber gençlerde de gözün gevşemesi ve kirpiklerinin üzerinden sarkması şeklinde tarif edebiliriz. Göz kapağı çok hareket eden bir doku olduğu için doku zamanla esneme ve sarkma oluyor. Bazı hastalarda da gözü kapatacak şekilde de göz kapağı sarkabiliyor. Göz kapağı sarkmalarında tedavi olarak gevşeyen dokuyu gözün anatomik yapısına uygun çıkarılıp düzeltiyoruz. Buna göz kapağı estetiği diğer adı da Blefarosplasti ameliyatı da diyoruz.’’diyerek sözlerine son verdi.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri’nden göz kapağı estetiği tedavisi

Hatice Ahmet 68 yaşında Avusturalya Hatice Ahmet artık rahat görebilecek Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri’nden göz kapağı estetiği tedavisi Göz kapakları düşük olduğundan şikayetlerini dile getiren Avusturalyalı hasta Hatice Ahmet Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri’ne gelerek göz kapağı düşüklüğü tedavisi olarak sağlıklı br şekilde görmeye başladı. GÖZ KAPAĞI DÜŞÜKLÜĞÜNÜ ÖNEMSEMEDİM Avusturalyalı hasta Hatice Ahmet, ‘’Benim göz kapaklarımda […]