SAMFAD ÜÇLEMELER FOTOĞRAF SERGİSİ YEŞİLYURT AVM’DE « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

SAMFAD ÜÇLEMELER FOTOĞRAF SERGİSİ YEŞİLYURT AVM’DE

         SAMFAD ÜÇLEMELER FOTOĞRAF SERGİSİ YEŞİLYURT AVM’DE

 

Fotoğraf sanatını Samsun’da hak ettiği yere taşımak ve geniş kitlelere ulaştırma adına çalışmalarına başlayan SAMFAD (Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği) Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde  ‘’Üçlemeler’’ temalı fotoğraf sergisini Samsunlularla buluşturuyor.

 

2002 yılında kurulan Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği yaşamlarında fotoğrafa yer ayıran üyeleri ile Samsunda fotoğraf sanatının yaşaması ve daha ileri düzeylere gelmesi için çalışmalar yapmaktadır. Zaman zaman Temel Fotoğraf Eğitim Seminerleri, her biri diğerlerinden farklı konu başlıkları altında karma sergiler düzenlemektedir. Sosyal sorumluluk projelerine destek vermekte olan SAMFAD Samsun’da geçmişte birçok sosyal içerikli projede paydaş olarak yerini almıştır.

 

17 yıl içinde 30 fotoğraf sergisini başarı ile tamamlayan SAMFAD, Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi çatısı altında 31. fotoğraf sergisini 24 Şubat Pazartesi Günü gerçekleştirilecek açılış ile fotoğraf severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. 23 dernek üyesinin katkı verdiği karma sergide 40 eser yer alacak ve konu başlığı ‘’Üçlemeler’’.

 

Alışveriş yapmanın keyifli ve sıcak ortamında, birbirinden özel fotoğrafların yer aldığı sergi 25 Şubat-3 Mart tarihleri arasında Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçileri tarafından gezilebilecek. Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklere Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilirsiniz.